Djourou: Chceme splatit fanouškům důvěru

Obránce Arsenalu Johan Djourou přiznal, že během uplynulé sezóny mnohokrát sváděl osobní boj po dlouhém zranění, ale touží splatit důvěru fanouškům.

24-letý kanonýr, který nastoupil za Švýcarsko při remíze 2-2 s Anglií ve Wembley v sobotu, byl klíčovým členem obrany Gunners, i přes to, že chyběl pro zranění téměř celou předminulou sezónu.

Djourou připustil, že přestože si znovu užíval pravidelné hraní fotbalu,  další skončená sezona bez úspěchu není dost dobrá a musí se s tím něco udělat.

„Pro tým to bylo těžké, protože jsme v jednu chvíli hráli o mnoho trofejí a byli jsme tak blízko k zisku jedné z nich.“  řekl.

„V minulé sezóně jsem téměř nehrál a letos jsem hrál hodně zápasů a prožil snad dobrou sezonu, osobně jsem za to šťastný.“

„Je zřejmé, že nyní si chceme vést lépe jako tým i jako jednotlivci, abychom byli odměněni.“

„Myslím, že fanoušci si to zaslouží, stejně tak manažer.“

„Potřebujeme být ještě lepší, silnější a opravdu se dobře připravit na příští sezónu.“

Blížící se léto by mohlo být rušné, co se týče pohybu hráčů na Emirates Stadium. Stále nespokojenější fanoušci naléhají na Wengera, aby se spíše než na hledání mladých talentů zaměřil nové hotové hráče.

Scott Parker, Alex Chamberlain a Peter Odemwingie byli všichni spojováni s přestupem na sever Londýna a Djourou, který byl dotázán, zda ví o potenciálních posilách, se domnívá, že vedení udělá přesně to, co je prospěšné pro klub.

„Netuším – to je otázka pro manažera,“ odpověděl.

/skysports.com/