Djourou : Vím, že musím být trpělivý

 

Johan Djourou, který nebyl v sestavě Arsenalu v zápase s WBA uplynulou sobotu, chce trpělivě čekat na svou šanci.

 

Švýcarský obránce strávil uplynulou sezónu v lékařských ordinacích, léčíc si vážné zranění kolene. Talentovaný stoper se vrátil na trávníky po vynucené pauze vlastně minulý týden, kdy nastoupil ve 3.kole Carling Cupu proti Tot*enhamu, ale zdá se, že se najednou nevrátí natrvalo do základní sestavy The Gunners.

 

„V současnosti jsem šťastný, že mohu opět hrát fotbal a nepotýkám se s žádnými zdravotními problémy. Minulá sezóna byla pro mne něčím strašným, léčení zranění kolene trvalo dlouhé měsíce. Nyní jsem v dobré fyzické formě, připravený do hry a to mne naplňuje radostí“.


„Samozřejmě, že bych chtěl co nejčastěji hrát, ale celý rok jsem nehrál a trávil čas u lékařů a později na rehabilitaci. Chápu, že se musím vybavit velkou trpělivostí“.


„Soupeření o místo v týmu je v klubu takového kalibru, jako je Arsenal, je samozřejmostí, takže si nechci stěžovat, budu bojovat o své místo. Vydám ze sebe všechno, aby si Boss všiml mé připravenosti ke hře“.


„V sezóně nás čeká ještě hodně utkání, sestava bude rotovat, každý dostane svou šanci“, zakončil rodák z Pobřeží Slonoviny.

 

 

 

/Talksport.co.uk/