Domluví se Joe Cole s Gunners?

 

Joe Cole byl silně spojován s přestupem do Arsenalu už delší dobu a letos v létě by se celý transfer mohl uzavřít přestupem.

 

Poté, co se Cole stal oficiálně volným hráčem, se mluví v souvislosti s tímto hráčem hlavně o kanonýrech ze severního Londýna, kteří tohoto křídelníka chtějí získat. Nicméně Joe Cole není skromný. Požaduje plat okolo 120 000 £ týdně. Otázka zní, zda kanonýři jsou natolik ochotni a podřídí se.

 

Arsenal je prý ochoten platit tohoto křídelníka velmi bohatě. Vedení nabízí reprezentatovi Anglie plat přímo královský. Za týden by měl pobírat zhruba 80 000 liber. Podepsat by měl na tři roky s bonusem, že se kanonýři umístí v první čtyřce + vítězství v Lize mistrů.

 

Přestože je Cole velmi kvalitní hráč, nejlépe placeným hráčem by zůstal i nadále kapitán Cesc Fabregas. Cesc je prvotřídní hráč, který by prorazil kdekoliv na světě.  Vede již několik let Arsenal a díky němu jsou kanonýři tam, kde jsou. To Cole byl pro změnu v Chelsea sedm let. Prožíval divné roky, kdy trpěl častými zraněními. To však znamená, že Arsenal nebude chtít platit obrovské množství peněž, aniž by byl Cole zraněn.

 

Velkou otázkou je, zda vydrží Cole být fit celou sezonu. Je to velmi přizpůsobivý hráč, který dokáže hrát téměř kdekoliv v záložní řádě. Dokáže také být skvělý univerzál co se týče používání obou nohou. Ovšem lze mluvit o štěstí, že je nyní v JAR na mistrovství světa, kde je na úkor Theo Walcotta. Joe Cole toho letos moc neodehrál a do hry se po zranění dostával spíše z lavičky. Pravděpodobně většina z útočících hráčů Arsenal neměla velký vliv na uplynulou sezónu. Přinese novou chut‘, vitalitu a sílu posila z Chelsea? Domluví se nakonec obě strany na platu?

 

/www.footballfancast.com/