Doufám, že Jack zůstane, věří Wenger v setrvání anglického záložníka

Situace ohledně smlouvy Jacka Wilshera stále zůstává nejistá. Anglický fotbalista je s Arsenalem svázaný do konce letošní sezóny, jeho další kroky jsou zatím nejasné.

Wilshere se v probíhajícím ročníku po zraněních a hostování v Bournemouthu opět vrátil do prvního týmu Arsenalu.

Nejprve se šestadvacetiletý hráč rozehrával v juniorce a Evropské lize, aby následně pravidelně nastupoval v nejdůležitějších utkáních svého celku.

Ve většině z nich patřil k nejlepším, a také díky tomu fanoušci čím dál víc zkoumají, jak to vypadá s jeho nejbližší budoucností.

„Z mé strany se nic nezměnilo,“ uvedl pro oficiální stránky klubu Arséne Wenger. Jak francouzský manažer tedy vidí šance na pokračování Wilshera u Gunners?

„Netuším, Jack bude na konci sezóny volným hráčem. Uděláme mu nabídku. Chci, aby zůstal.“

Moje přání je, aby jeho budoucnost byla spojena s našim klubem,“ zakončil na adresu hráče, o kterého se podle britských médií zajímá Everton. Ten je údajně schopný nabídnout až osmimilionový podpisový bonus.

Skvělé letošní výkony Wilshera si nemohl nechat ujít ani současný manažer Albionu Gareth Southgate, který Angličana do národního týmu ve čtvrtek povolal na přátelská utkání proti Itálii a Nizozemsku. I v daných zápasech autor dvou reprezentačních branek může potvrdit, jaké kvality se v něm ukrývají.

/arsenal.com/