Dresy na sezónu 2016/17 jsou inspirované dědictvím i budoucností

Herzogenaurach, Německo (2. srpna 2016) – PUMA představuje nové venkovní a třetí dresy Arsenalu pro sezónu 2016/17, jsou charakteristické výraznými kontrasty. Venkovní dres má klasický design, a to včetně barev Gunners, které vycházejí ze zbrojařské továrny Royal Arsenal v obci Woolwich. Pohárový dres se nese ve znamení inovace a kreativního designu a vystihuje styl, jakým bude hrát Arsenal v pohárech.

Ikonický venkovní dres Arsenalu ve žluté s šedými detaily odkazuje na původ klubu a na jeho bohatou historii. Součástí dresu je i decentní proužkovaný vzor, díky němuž sedí dres jako ulitý. Nechybí ani šedý límeček a rukávy a samozřejmě loga společnosti PUMA a Arsenalu, která jsou na hrudi hráčů. Malý kanón, symbol Gunners, je vzadu u krku.

Pohárové dresy, tzv. třetí sada, vycházejí ze snahy týmu hledět neustále do budoucnosti, proto jsou supermoderní v novém barevném stylu. Hlavním motivem je paví modř doplněná jasně žlutou. Futuristický look dodá dresu i jeho střih včetně vložek u rukávů.

Kolekce je také vybavena technologií ACTV Thermo-R, která pomáhá hráčům udržovat optimální tělesnou teplotu. Tento unikátní materiál se vstřikuje do vnitřních tkanin trika, kde mikrokapsle umožňují absorpci přebytečného tepla a v případě potřeby jej uvolňují zpět do těla. Tyto tkaniny jsou navíc dokonale přilnavé k tělu, a proto masírují pokožku v konkrétních oblastech za účelem rychlejšího a účinnějšího přísunu energie do svalů.

 

/PUMA/