Eboue: Toto je tým který něco vyhraje

Pravý obránce Arsenalu Emmanuel Eboue věří, že konečně skončí jejich „trofejová“ krize v této sezoně a to tento měsíc v Carling Cupu.

V rozhovoru pro Official Matchday Programme internacionál Pobřeží slonoviny přiznal, že ligový pohár je velmi zvláštní úkol pro tým, protože je jejich jedinečnou příležitostí se dostat zpátky na vítěznou vlnu. Dodal, že vyhrát ve Wembley bude důležitý moment, zejména pro ty, kteří si ještě nevyzkoušeli hrát tak důležitý zápas právě na stadionu reprezentace.

Připraven na účast v zápase proti Barceloně v Lize mistrů, 27-letý hráč prohlásil, že Gunners můžou mířit vysoko v této sezóně, a to zejména, pokud budou pokračovat se stejnou důvěrou ve vlastí síly a správnou mentalitou.

Před posledními měsíci sezóny, obránce řekl:

„V mých očích je Carling Cup velmi, velmi mimořádný pro náš tým. Je to skvělá příležitost pro nás něco vyhrát. Hrál jsem ve Wembley za Arsenal a je to zvláštní pocit a hráči, kteří tam nehráli to chtějí zažít taky.“
 

„Toto je tým, který může něco vyhrát, určitě. Pokud budeme nadále hrát náš fotbal s důvěrou ve vlastní síly, nepochybuji že zvítězíme a já budu připraven dát všechno, co mohu abych pomohl učinit tuto sezónu nezapomenutelnou.“

/thegunninghawk.com/