Čech – jsem si jistý, že se usadím rychle

Petr Čech věří, že kompletní předsezónní příprava v Arsenalu mu pomůže k tomu, aby si v klubu rychle zvykl.

Brankář se stal první posilou Arséne Wengera poté, co se v pondělí přišel od našeho rivala CFC.

Čech strávil v PL již 11 let a 33-letý hráč věří, že s obránci Arsenalu dokáže vybudovat efektivní spolupráci.

„Máme před sebou celou letní přípravu, abychom se sehráli a zvykli si na sebe. Fakt, že máte ustálenou obrannou čtyřku s tím, že se už nějaký čas znají, je výhoda. Znám ligu a vím, co očekávat, takže toto je zase moje výhoda.“

„Budu muset jen najít porozumění mezi mnou a obránci. Ale na to máme celou přípravu a přípravné zápasy, abychom si zvykli a myslím, že najdeme velmi brzy takový způsob, aby to fungovalo.“

„Musím říct, že se těším, až si s každým zahraji, protože věřím, že všichni členové týmu jsou velmi důležití v průběhu sezóny.“

„Těžko začnete s 11 hráči v prvním zápase a skončíte tak i v tom posledním – potřebujete každého a pokud chcete uspět v Evropě a v každé další soutěži, tak očividně potřebujete každého člena týmu.“

„Opravdu se těším, až si zahraji se svými novými spoluhráči a doufám, že budu mít stejný úspěch jako doteď.“


Petr se vyjádřil i o svém uvítání v klubu a o konverzaci s Tomášem Rosickým.

„Samozřejmě jsem mluvil s Tomášem. Když měníte klub, chcete mít aspoň základní povědomí o tom, jak klub funguje a jakou má mentalitu.“

„To, co mi Tomáš řekl, bylo velmi pozitivní a mohl jsem to opravdu vidět na vlastní oči, protože uvítání bylo skvělé, úžasné a bylo to takové, jak mi Tomáš popisoval.“

„Posledních pár dní bylo opravdu ohromných. Uvítací zprávy od mých nových spoluhráčů a fanoušků Arsenalu byly absolutně neuvěřitelné.“

„Reakce od mých bývalých spoluhráčů a kamarádů z Chelski byly také nesmírné. Chtěl bych poděkovat fandům CFC za úžasné zprávy, které jsem za poslední dny dostal.“

„Zanechal jsem v CFC svou stopu. Uvědomuji si, že nejen Arsenal projevil vůli mít mě v týmu, ale radost fanoušků a přivítací zprávy od spoluhráčů mě utvrzují v tom, že jsem se rozhodl správně.“


/arsenal.com/

Komentáře

  1. vogel (karma: 0) #1

    Radost fanousku ho utvrzuje v tom, ze se rozhodl spravne. Ufff tak to necte mistni diskuze 🙂 Kazdopadne skvela posila a jsem rad, ze jiz takhle zkraje. Cas na sehrani, porozumeni se spoluhraci hraje v nas prospech. Jen tak dal, DM by byl take nejlepsi sehnat, co nejdrive, ale to uz je v rezii vice faktoru. Nechame se prekvapit.

    |
  2. zajo69 (karma: 0) #1

    Aká dobra to bola kúpa sa ukáže tak okolo vianoc.Verím Wengerovi a za Petra a klub si prajem aby sa mu darilo!

    |
  3. PakoKun (karma: 0) #1

    No otevrene priznam, ze jsem jeden z tech co si pral, aby neprisel za zadnou cenu.. Pevne jsem veril, ze to bude jeden z tech prestupu co si vymysleli novinari, dokonce i v dobe, kdy uz se hovorilo done deal, medical test apod..

    Ted mame zase nazor, ze by mel odejit at zustane Ospina a odejde Wojta.. Podle logiky veci a podle zprav medii tomu bude presne naopak..

    No kazdopadne nezbyva nez opet verit Arsenovi ze vi co dela 😀 treba Cech nauci Wojtu vyhybat se velkym chybam, ktere te pak stoji klicove zapasy, ale kdyz tohle pisu automaticky se mi vybavuje zapas repre s Tureckem bohuzel 😀

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.