Eduardo se pravděpodobně vrátí dříve, než se předpokládalo

Útočník Arsenalu, Eduardo da Silva, prozradil, že se může vrátit do zápasové formy už se začátkem nové sezóny, protože už teď trénuje s míčem!(FOTKY+VIDEO!!!)

25letý hráč utrpěl hrozivě vyhlížející zranění nohy v zápase s Briminghamem v únoru po střetu s hráčem Blues, Martinem Taylorem.

 

Zpočátku zde byly obavy, že toto zranění bude naprostou pohromou v Eduardově kariéře, a že si mladý Brazilec už nikdy znova nezahraje. Ale zotavování chorvatského reprezentanta probíhá na výbornou.

 

Eduardo strávil posledních šest týdnů zotavováním se v klinice v Rio de Janeiru a při rozhovoru s chorvatským deníkem Sportske Novosti prohlásil, že doktoři na této klinice mu dali jejich “okay“, aby se vrátil do plného tréninku koncem července.

 

Eduardo novinám sdělil: „Na začátku srpna, a možná, že i na konci července se budu vracet z Brazílie do Evropy. Doktoři mi oznámili, že v tu dobu už budu plně zdravý, a budu moct opět hrát fotbal. Já si to samozřejmě přeji také.

 

Cítím se opravdu skvěle, a moje rehabilitace probíhala lépe, než jsem se kdy odvážil doufat.“

 

Eduardův návrat by mohl být pozoruhodný, vždyť v březnu se předpokládalo, že hráč se na trávníky nevrátí dříve než za 15 měsíců.

Tady jsou obrázky z Eduardovy rehabilitace…

 

 

 

 

 

 

 

 


A TADY je slibované video. Sice není v angličtině, ale podstatnější, než co Eduardo říká, jsou rozhodně potěšující obrázky toho, jak se zotavuje…

 

/setanta/