El Mundo Deportivo: Merida se upsal Atléticu

Španělský záložník, se podle tohoto zdroje stal novým hráčem Atlética Madrid

Fran byl s přestupem do tohotu klubu spojován prakticky celý rok. Navíc, Meridovi vyprší 30. června smlouva a může tak odejít prakticky zadarmo.

Podle deníku El Mundo Deportívo se hráč upsal Atléticu na pět let. V hlavním městě Španělska vzhlížejí k tomuto dvacetiletému mladíkovi s velkými nadějemi, protože už nyní prohlašují, že z něj budou chtít vyhovat hráče kalibru Cesca Fabregase.

Arséne Wenger se snažil Meridu za každou cenu udržet a dokonce mu nabídnou lukrativnější smlouvu. Ten však chtěl dostávat více příležitosti na hřišti, jenže díky nabitému kádru, se na trávnik moc nepodíval. Především díky tomu prý Merida uzavřel s Atléticem smlovu, která mu nabídne daleko více minut na hřišti.

Pozn. autora:
Neberte tuto zprávu jako naprosto ověřenou, byť bych se nedivil kdyby to byla pravda. El Mundo Deportivo vydalo už dost „zajímavých“ článků. Stále platí, že pokud zpráva nebude na oficiálních stránkách Arsenalu, nelze ji moc důvěřovat. Nic to však nemění na tom, že o Meridu se strhne v létě ještě velký zájem a nidke zároveň nebylo potvrzeno, že s Arsenalem podepsal novou smlouvu.


/insidefutbol.com/