Elneny o své dělovce proti Norimberku.

Pro Elnenyho se dalekonosná střela stává jakousi jeho značkou a v pátek nám ji opět předvedl, když se prosadil během přátelského utkání proti Norimberku.

Elneny naskočil do druhého poločasu jako střídající hráč za stavu 2-0 pro domácí. Pár vteřin po hvizdu se prosadila naše nová posila, Gabriel Jesus a o pár chvil později již srovnával Mo díky dělovce pravačkou z dobých 25 yardů. Po zápase se Mohamed vyjádřil…

o zápase…
Jsem rád za dnešní výkon, za kluky, všichni tomu dali 100 procent. Naneštěstí jsme po poločase prohrávali 2-0. V druhém ale všichni zareagovali, na tomhle jsme na tréninku pracovali. Mikel nám řekl, že máme na sobě neustále pracovat a zlepšovat se v každém detailu. Což jsme v druhém poločase ukázali. Šli jsme do toho a zareagovali, otočili jsme výsledek v náš prospěch, což bylo úchvatné.

zda dává jen takové branky…
Tohle miluji! Miluji střílet branky z velké dálky. Na tom pracuji každý den na tréninku. Pokaždé když trénink skončí, tak na tom pracuji, neustále střílím z dálky. Vím, že to může přinášet vítězství. Když je zápas vyrovnaný a potřebujeme někoho, kdo umí vystřelit z dálky, tak to může občas změnit celý zápas. To musím dělat, pracovat na tom, abych mohl týmu pomoci jakýmkoliv způsobem.

o předsezónní přípravě…
Je třeba se zlepšovat každý jednotlivý den, fyzicky i psychicky. Mluvit spolu, navzájem si pomáhat na tréninku i v zápasech. Myslím, že trénujeme opravdu tvrdě, každý do toho jde na maximum. Víme, že je před námi důležitá sezóna a vytvořili jsme si tady opravdu skvělou atmosféru. Na tohle se moc těšíme a tahle sezóna bude jiná.