Emeryho tisková konference před Chelsea

O zápasu s Chelsea…

V sobotu nás čeká velký test a náš cíl je být v top four. Je to složité po naší poslední prohře s West Hamem, ale my bereme pozitiva, pokud v sobotu vyhrajeme. Je to dobrý test a výzva. Výhra nás posune blíž k nim, umožní nám posunout se o krok vpřed a o tom je ten test. Některé z 38 zápasů jsou malá finále. V sobotu to bude malé finále.

O tom, co by rád viděl od svého týmu…

Především vítězství. Myslím, že předvádíme rozdílné výkony doma a venku. Musíme najít rovnováhu mezi venkovními a domácími zápasy. Jdeme od zápasu k zápasu a v sobotu hrajeme doma. Řekl bych, že máme dobré zápasy s vysokým sebevědomím před našimi fanoušky. Rád bych viděl stejného ducha, stejný výkon proti Chelsea.

Bude to těžký zápas a je to pro nás dobrý test. Chtěli jsme jít do zápasu s tříbodovým rozdílem, ale kvůli poslední prohře to tak není. Ale na tento zápas se těším, protože se chci podívat na svůj tým, náš tým, jak předvede dobrý výkon a ukáže fanouškům, že umíme udělat víc a vést si lépe, než jak hrajeme venku.

O přestupech…

Toto přestupové okno není jednoduché, abychom přivedli hráče, kteří by podali lepší výkony než hráči, které máme nyní. Klub pracuje a já jsem mluvil se Svenem a Raulem o různých možnostech. Pracují, ale není jednoduché najít hráče, kteří by nám svými výkony pomohli. Speciální transfery by nám pomohly.  Sledujeme trh, klub pracuje na možnostech hostování, a pokud najdeme takovou pozici na hřišti, kterou budeme moci posílit, tak to možná vyjde.

O Denisovi Suarezovi…

Vedeme soukromé diskuze. Nechci vám prozradit naší soukromou konverzaci.

O tom, co se děje se Svenem Mislintatem…

Pracuji s ním poslední dva týdny. Měli jsme dvě nebo tři schůzky a normálně pracujeme. Nevím o žádném problému s ním.

O tom, zda je na odchodu…

Nevím. Když jsem s ním mluvil, bylo vše normální. Můj vztah s ním je ohledně transferů, o tom se poslední dva až tři týdny bavíme.

O tom, zda si je vědom nějaké možnosti, že by Sven mohl odejít…

Ne, ne. Nyní s ním pracuji normálně.

O tom, zda s ním dnes mluvil…

Dnes ne. Ale za poslední dva týdny jsme měli dvě nebo tři společné schůzky.

 

/arseblog, arsenal.com/