Emirates a Arsenal se dohodli na nové sponzorské smlouvě ve výši £150m

Emirates, jedna z nejrychleji se rozvíjejících leteckých společností na světě a Arsenal Football Club dnes oznámili podpis nové smlouvy v hodnotě £150m, která zajistí letecké společnosti reklamní prostor na dresech na následujících 5 let, do konce sezóny 2018 / 2019.

Nová dohoda byla dnes formálně uzavřena na Emirates Stadium výkonným ředitelem Arsenalu Ivanem Gazidisem a divizním zástupcem ředitele pro firemní komunikace Emirates Boutros Boutrosem.

„Originální smlouva s Emirates byla klíčovým faktorem při přesunu z Highbury,“ říká Ivan Gazidis. „A tento další krok našich vzájemných vztahů bude nesmírně důležitý při soutěžení s nejlepšími kluby v Anglii a Evropě.“

Součástí spolupráce je také pokračování fotbalové školy Arsenalu v Dubai, která se otevřela v roce 2010. Od svého otevření škola vytrénovala více než 4000 mladíků a je často navštěvována hráči prvního týmu Arsenalu.

Smlouva také zmiňuje umístění loga Emirates na přední stranu tréninkových dresů Arsenalu, několik dohod ohledně marketingových práv, které vstupují v okamžitou platnost a prodloužení názvu Emirates Stadium do roku 2028.

 

/arsenal.com/