Emmanuel Frimpong: Nikdy Arsenal neopustím

Záložník Arsenalu Emmanuel Frimpong je připraven doslova „prosit na kolenou, aby zůstal„, pokud se ho Gunners rozhodnou prodat v letním přestupovém okně.

Loni v létě byl ghanský rodák na nejlepší cestě ke slibné sezóně, ale jeho progres byl zastaven poté, co utrpěl zranění předního zkříženého vazu při tréninku a nyní prosakují zprávy, že by mohl být půjčen na hostování, aby si mohl užívat hru za první mužstvo.

Ale 19-letý mladík se zmínil na Twitteru, že nemá v úmyslu opustit Gunners a raději se bude snažit zapůsobit během přípravných zápasů v létě a doufá, že si zajistí stálé místo v týmu.

V dubnu mladík oznámil na oficiálních stránkách Arsenalu, že je to všechno o využití šance v prvním týmu, stejně jako se to povedlo 19-letému Jacku Wilsherovi na začátku loňské sezóny, když si okamžitě zajistil místo v základní jedenáctce Arsena Wengera po působivých vystoupeních proti Liverpoolu a Blackpoolu.

Už jednou se v tomto roce Frimpong vyjádřil pro Arsenal TV Online, že může přinést něco odlišného pro zálohu Arsenalu, protože jeho hra je založena na stylu „zbláznit a atakovat hráče“, čili něco, o co se jen málokdo snažil za Gunners v minulé sezóně.

Frimpong tweetoval ohledně své budoucnosti:

„Arsenal FC pumpuje v mých žilách. Nikdy neopustím Arsenal a i kdyby mě chtěli propustit, budu klečet na kolenou, abych mohl zůstat. Museli by mě jedině eskortovat.“

/thegunninghawk.com/