Emmanuel-Thomas o svém hostování

Záložník Arsenalu Jay Emmanuel-Thomas je na hostování v týmu Blackpool, hrajícího Championship. V rozhovoru pro místní deník vyslovil hráč obrovskou naději, že jeho kvalitní hra  upoutá pozornost Arséne Wengera a přiblíží mu šanci hrát za první tým The Gunners.

 

„Přišel jsem do Blackpool, abych přesvědčil, že mohu hrát proti starším a silnějším hráčům. Chci dokázat, že si umím poradit v každé situaci.

Věřím, že tento rok bude pro mne velice úspěšný a pomůže mi v rozvoji mé kariéry. Zatím mám za sebou pouze pohár získaný proti juniorům Liverpoolu a místo na lavičce náhradníků v Premier League proti Portsmouthu.

Miluji hrát za Arsenal a Arséne Wenger je jedním z nejlepších manažerů ve světovém fotbale. Často sleduje tréninky mladých hráčů a jestli se mu něco opravdu líbí, tak se vyjádří pouze … velmi dobře… . Tehdy víš, že jdeš správným směrem a děláš to, co Arséne hledá.“

 

Jay Emmanuel nastoupil za The Seasiders poprvé 18.srpna v utkání  s Derby County a před 8 tisíci diváky  střídal v 57. minutě Davida Vaughana.

 

 

/Triballfootball.com/