Eriksson: Walcott je jako Maradona

Manažer Manchesteru City Sven-Goran Eriksson si myslí, že Theo Walcott má dost talentu na to, aby se stal nástupcem Diega Maradony. Bývalý hráč Argentiny si také myslí, že Arsenal má nadále šanci získat ligový titul, jestli udrží do konce sezóny formu z prvních minut v zápase s Liverpoolem.

,, Ta situace před druhou brankou Arsenalu byla úžasná. Theo převzal míč ve vlastním pokutovém území a prosóloval se až k brance Liverpoolu.“ řekl Eriksson o skvělé akci Walcotta v zápase proti Liverpoolu.

,,Když si uvědomím rychlost, kterou má, tak si myslím, že může být velmi dobrý. V zápase s Liverpoolem byl jako Maradona. Rivalita v Arsenalu je opravdu veliká. Já ale věřím, že Theo je připravený na to, aby hrál pravidelně v zákaldní sestavě.“ dodal Eriksson.

Sven- Goran Eriksson řekl, že pokud chce Arsenal nadále myslet na vítězství v Premier League, tak musí hrát atraktivní fotbal, jako v prvních minutách zápasu s Liverpoolem.

,, Arsenal musí hrát tak, jako hrál prvních třicet minut s Liverpoolem. To bylo zajímavé, protože Liverpool nemohl na Anfield Road odebrat míč hostujícím hráčům. Arsene má velmi těžkou práci, protože musí svůj tým pozvednout před dalším zápasem.“ zakončil Sven-Goran Eriksson.