Euro Watch: Braga prohrála napínavý zápas s Portem

Tento týden se rozbíhá Liga Mistrů. Podívejme se tedy, jak si vedli soupeři Arsenalu.

Porto 3:2 Sporting Braga

První soupeř Arsenalu Sporting Braga prohrál v neděli na hřišti vedoucího celku portugalské ligy FC Porto 3:2. Dva góly Silvestra Varely a jedna branka Hulka odsoudily Bragu k první prohře této sezóny. Tým Domingose Paciencia vedl 2:1 po gólech Luise Aguiara a Limy, ale toto vedení neudržel. Braga půjde do zápasu na Emirates Stadium jako čtvrtý celek tabulky. Ztrácí pět bodů na vedoucí Porto.

Obolon 1:0 Šachtar Doněck

Shakhtar poprvé v sezóně prohrál. V pátek večer podlehl 1:0 na hřišti Obolonu. Jedinou branku utkání vstřelil v 51ní minutě Pavlo Khudzik. Teprve v devátém zápase ukrajinské Premier League poznal tým Mircea Lucescua hořkost porážky. Útočník Fernandinho si navíc během zápasu zlomil nohu a očekává se, že bude mimo hru několik měsíců. I přes prohru má Shakhtar 2 body náskok nad nejbližším rivalem Dynamem Kyjev.

FK Partizan 3:0 FK Rad Bělehrad

Partizan Bělehrad je v srbské lize stále stoprocentně úspěšný. V sobotu vyhrál 3:0 s FK Rad Bělehrad. 3 branky ve druhém poločase zajistily čtvrtou výhru ze čtyř zápasů a pokračuje tak v působivém startu do sezóny. Vítězství zajistily branky Pierra Boyay, mezi které se vešla ještě branka Radoslava Petroviče.