EUROmánie na FotbalPortal.cz začíná!

V sobotu 7. června byl zahájen fotbalový svátek letošního roku, evropský šampionát v kopané EURO 2008. FotbalPortal.cz oblékl u příležitosti tohoto šampionátu stylový kabát a ve spolupráci s online sázkovou kanceláři UNIBET přichystal pro své čtenáře maximální pohodlí a mnoho nového, včetně EURO Tipovačky o ceny. >> fotbalportal.cz

 

Aktuální a komplexní zpravodajství

Redakce FotbalPortal bude po celou dobu šampionátu zajišťovat 24 hodin denně ty nejaktuálnější informace a horké novinky z nejen z českého národního týmu. Těšit se můžete na předzápasová preview a samozřejmě pozápasové reportáže, na rubriky „Češi pod lupou“ a názory odborníků v zápasových komentářích a další články.

Již nyní si můžete v seriálu článků „Hvězdy týmů“ přečíst o nejvýraznějších fotbalistech jednotlivých zemí, kteří se na Euru objeví.

Design a nové boxy

FotbalPortal žije Eurem a proto se celý převlékl do stylového designu červené a bílé, který provází celý šampionát. Na homepage navíc můžete naleznout box „Hvězdy EURO 2008“ kde budete mít rychlý přehled o nejlepších hráčích šampionátu a jejich statistikách. Box „Týmy EURO 2008 Vás zase rychle navede do profilu jednoho z 16 národních výběrů. Box „Zápasy EURO 2008“ bude usnadňovat přehled v aktuálních utkáních turnaje a bude zde k vidění i aktuální zpravodajství z textového online přenosu.

Multicast EURO 2008

FotbalPortal Vám samozřejmě všechna utkání Eura zprostředkuje ŽIVĚ formou textových ONLINE přenosů, takže budete v každé minutě vědět, co se právě na hřišti odehrává a který celek má navrch. V detailu ONLINE přenosu pak budete moci s ostatními uživateli diskutovat v minichatu o průběhu zápasu.

EURO Tipovačka o dresy a batohy

U tak velkého fotbalového svátku, jakým EURO 2008 je, nesmí samozřejmě chybět i pořádná soutěž o atraktivní ceny. Soutěž bude rozdělena do dvou celků, po odehrání základních skupin dostane 8 nejlepších tipujících dres české reprezentace. Dva nejlepší, kteří budou nejlépe tipovat ve vyřazovacích bojích, si pak odnesou rovněž dresy české reprezentace a navíc batohy v národních barvách.

UŽIJTE SI EURO S FOTBALPORTAL.CZ!