Everton 1-0 ARSENAL

Arsenal opět prohrál golem ze standartní situace z poslední minuty zápasu..I dnes se ukázalo, že bez zraněných Henryho s van Persiem a potrestaného Adebayora nejsme schopni dát gol ..v takových bojovných zápasech rozhoduje jedna proměněná šance..my jsme gola nedali AJ ano..

AKTUALIZOVÁNO

Miesto zápasu: Goodison Park

 

Rozhodca: M Clattenburg (Co Durham)

Návšteva: 37,162

Žlté karty: Stubbs, Fernandes, Vaughan, Anichebe, Johnson, Lescott – nikto

Gól: 90+ Johnson

Everton:

Howard, Neville, Yobo, Stubbs, Lescott, Osman, Carsley, Fernandes, Arteta, Johnson, Vaughan (Anichebe 86).

 

ARSENAL:

Lehmann, Toure, Silva, Gallas, Hoyte, Ljungberg, Fabregas, Diaby, Rosicky (Hleb 69), Julio Baptista (Denilson 85), Aliadiere (Walcott 75).

 

Hodnotenie hráčov:

Lehmann – 7 – odchytal dobrý zápas, jistý při všech centrech a výbězích, které měl . Dobře si postavil obě branky. Za gol, který jsme dostali nemohl. Divím se, že ustál souboj s Vaughanem..

Toure – 5- V defenzívě si svoje odehrál, ale čekal jsem daleko větší podporu útoku. Byl nedůsledný při obrženém golu….

Gilberto -5- První poločas si si neodpustil několik chyb. Druhý už odehrál celkem v klidu především díky stylu jakým Everton hrál. Rovněž se přimotal ke golu AJ..

Gallas – 6- Nejlepší z naší obrany. Rychlostně v pohodě stačil Johnsonovi. Dobrá rozhrávka. Škoda, že se málo prosazuje při našich standartkách

Hoyte – 5- Podal solidní výkon, i když hrál levého obránce. Nekazil. Jeho podpora ofenzívy byla nulová..

Ljungberg – 6 – Bojoval, ale bohužel z jeho snahy jsme nic nevytěžili.

Diaby – 7- Dneska nejlepší hráč Gunners. Neprohrával souboje, dokázal udržet míč. Když zlepší finalní příhrávku bude to pán fotbalista..

Fabregas -5- Nebyl to jeho zápas, spousty nepřesných přihrávek, ale aspon se několikrát snažil o střelu zpoza šestnástky. Už by taky mohl dát gól.

Rosický -5- Rosa nepodall dobrý výkon. Příliš se nezapojoval do kombinace. Byl málo aktivní, Freddie na druhé straně byl mnohem lepší..

Baptista -3- Bohužel bez útoku se hrát nedá a dnes se to opět potrvdilo. Bestie je trošku bezzubá. Jedinou šanci, kterou měl zazdil na konci prvního poločasu hlavou nad. Wenger by si měl dobře rozmyslet jak investovat těch 13 milionu.

Aliadiere -4- Jeremie stejně jako na Aston Ville svou golovku zazdil. Pokud nebude dávat góy nikdy pravidelně za Arsenal hrávat nebude.

Hleb -4- Měl hru oživit, ale spíš pokračoval ve svých matných výkonech s minulých zápasů..

Walcott – Nehodnocen .

 

GÓL:

 

Johnson 1-0

 

Everton 1 – 0 Arsenal – Johnson Goal

Uploaded by FootballHeaven
 
FOTKY ZO ZÁPASU: