Exkluzivní fotky ze dne otevřených dveří

Začátek nové sezóny se blíží a tréninky hráčů Arsenalu se přesunuly na Emirates Stadium, kde se fotbalisté připravují na nový a bezpochyby náročný ročník.

Dnes se na londýnském svatostánku konal den otevřených dveří, který umožnil tisícovkám Goonerů vidět jejich oblíbence na vlastní oči během tréninku.

 

V severním Londýně dnes převládalo vlhké a studené počasí, ale ani to nezabránilo 20000 fanouškům, aby se této akce zúčastnili.

 
Tréninku se zúčastnili jak nové posily Aaron Ramsey a Samir Nasri, tak i ty největší hvězdy mužstva Kanonýrů – Cesc Fabregas, Robin van Persie a Kolo Touré

 

Nasri přidělal nejednomu Goonerovi vrásky na čele, v průběhu tréninku se totiž odpojil od hlavního týmu a ukazoval na svou nohu, načež zmizel v útrobách stadiónu. 21-letý hráč   má mít naštěstí podle oficiálních zpráv pouze naražené koleno.

 

Pod dozorem nového fyzioterapeuta Arsenalu, Neala Reynoldse, se do lehkého vyklusávání před tréninkem zapojil dokonce i dlouhodobě zraněný Eduardo da Silva. Tomáš Rosický potěšil všechny fanoušky, protože oběhl bez problémů několik koleček okolo stadiónu. Společnost mu dělal francouzský mladíček, Armand Traoré.

 

Theo Walcott, Justin Hoyte, Aaron Ramsey, Carlos Vela a Lukasz Fabianski se taktéž zúčastnili dnešního tréninku. Zítra je totiž čeká přátelský zápas proti Huddersfieldu.

 

/goonertalk/