Fabregas údajně krok od přestupu

 

Viceprezident AC Milán Adriano Galliani řekl pro klubový web, že jeho tým prohrál boj o Cesca Gabregase, protože ten „přestoupí do jiného klubu“.

Budoucnost Cesca Fabregase je stále neznámá. Pravděpodobně ani samotný hráč neví, kde bude hrát v příští sezóně. O kapitána Arsenalu se již několik let zajímá katalánská Barcelona. V posledních dnech se také mluvilo o zájmu AC.

Podle serveru SkySports Galliani uvedl, že Fabregas nepodepíše s AC kontrakt, ale že přestoupí do jiného klubu. Viceprezident Rossoneri ale nebyl schopen říct, o jaký klub se jedná.

„Fabregas nebude hrát za AC, protože přestoupí do jiného klubu“, uvedl Galliani pro oficiální web klubu.

Agencianews.com, která jako první informovala kupříkladu o přestupech Bojana Krkiče či Zlatana Ibrahimoviče, před několika dny potvrdila, že The Gunners již odsouhlasili odstupné za Fabregase ve výši 35 miliónů liber + 4 milióny bonusů, tak jak nabídla Barcelona.

 

I jiné španělské deníky jsou přesvědčené, že Cesc Fabgregas se již v několika málo dnech stane hráčem Blaugrany. Katalánské rádio Ona FM dokonce tvrdí, že již zítra, tedy 1.7.2011, bude Fabregas představený oficiálně jako hráč Barcelony.

 

Samotný Fabregas v rozhovoru při otevření letní akce nesoucí jeho jméno v katalánské Tordeře přestup nepotvrdil, ale v žádném případě nevyvrátil.

 

 

/SkySports/AgenciaNews, Ona FM/