Finále CC již dnes – gooneři fandí společně v Košicích, Praze, Brně, Jihlavě či HodoníněPokud někdo v nějakém městě organizuje SRAZ goonerů ke sledování finále CC, napište zde do diskuze místo a adresu!


Všem opozdilcům či pracovně nebo studijně zaneprázdněným přinášíme informace o „hromadném“ sledování finále Ligového poháru v Košicích,  Praze,  Brně, Jihlavě či Hodoníně.

27. 2. 2011, 17.00 SEČ, ARSENAL FC – BIRMINGHAM CITY

 

 

KOŠICE


Vyzera to tak, ze aj v Kosiciach sa zorganizuje taka mensia akcia na sledovanie finale Ligoveho pohara – takze ti co to tu citate a ste z Kosic – Biliard Club Relax (Hlavna 65 – Levocsky dom). Zatial sme cca desiati, privitame kazdeho Goonera co by mal chut pozerat to s nami 🙂 Je tam velke platno, pitelne pivo, atmosferu spravime 🙂 Takze tam bude vsetko co treba 🙂

PRAHA

Jedním z míst hromadného sledování finále CC je pražský  sportbar Zlatá Hvězda, kam míří přes 60 přihlášených goonerů.

 

Hvězda je sice dost velká a nemusí být problém s místem, přesto však doporučeujeme opozdilým zájemcům se raději dotázat na stav věcí na e-mailu gunners.cz.order@gmail.com, případně na Hansův FB, nebo přes SMS, kdo na něj máte mobil.

 

 

BRNO


Finále Carling Cupu bude možno sledovat i v hlavním městě moravy, Brně. Po vzoru pražských kolegů se chystá akce v brněnském sportbaru Na Moraváku.

Opozdilci mají možnost se dotázat na případná volná místa na mailu gunnerscznamoravaku@seznam.cz .

Nejsnadnější cesta k tomuto sportbaru vede z hlavního nádraží, šalinou (tramvají) č. 1 směr Řečkovice. Vystoupit na zastávce Moravské náměstí, odkud jistě trefíte. Mapa zde.

 

 

JIHLAVA

Také v Jihlavě v Hospůdce u veverky se dá sledovat finále. Schází se tam pravidelně fanoušci Arsenalu při mistrovských zápasech. Je to naproti Hranatý kouli. Hospoda je v Havířské ulici, kdo to nezná. Fanoušci jsou srdečně zváni.

 

 

HODONÍN – Arsenalcafé


Znalci tohoto sportbaru cestu jistě znají, jen pro upřesnění uvádíme kontakt na ARSENALCAFÉ. 

 

 

Závěrem pouze připomínám, že akce jsou určené pro všechny fans, nejen pro členy Supporters Clubu.

 

Věřím, že se najdou dobré duše, které napíší krátkou formou své zážitky, připojí nějaké fotografie a pošlou vše na redakční mail redakcegunners.cz@gmail.com za účelem vydání článku!

 

 

Patrick