Fizsman odmítl převzetí Arsenalu

Největší akcionář klubu Danny Fiszman opět odmítl jakékoliv násilné převzetí klubu, i přesto, že americký milionář Stan Kroenke zvýšil svou investici v Arsenalu na 12 %.

 

" Kroenke je nyní význačný akcionář klubu tak bude správné, když se s ním setkáme a promluvíme si o jeho plánech. Zatím jsme od něj nic neslyšeli. Podpoříme všechny návrhy, které budou pro dobro klubu, ale musíme být přesvědčeni, že budou pro nás výhodné."

" Přišel jsem do vedení klubu v roce 92. Od té doby jsme zažili na hřišti spousty úspěchů. Vytvořili jsme báječný, mladý tým, postavili stadion a vybudovali super moderní tréninkové centrum.Všechno jsme to zaplatili z našich vlastních zdrojů.Snažíme se rozumně investovat"

" Poslechnu si všechny návrhy, které budou výhodné pro klub, ale myslím si, že bude velmi, velmi těžké mi a vedení klubu vysvětlit proč uděláte tak vyznamnou investici, která bude ve výši 500 až 600 mil. liber a pak budete očekávat až se vám vrátí."

" Vedení klubu má 45,5 % všech akcii a máme několi přátel, kteří nám pomůžou překročit 50 % hranici. Můžou zkusit zahájit násilné převzetí klubu, ale kontrolu nad klubem nezískaji."

" Vedení klubu bude i nadále podporovat Arsene Wengera. Pokud bude chtít získat další hráče, vedení klubu mu pomůže."

/ skysport/