Flamini: Mohl bych za reprezentaci nastoupit

 Mathiue Flamini na konci loňské sezony balil kufry a plánoval odchod z Arsenalu. Po rozhovoru s manažerem Arséne Wengerem změnil názor a rozhodl se o své místo v sestavě Gunners poprat.

Byla to asi nejlepší věc jakou pro svou kariéru mohl udělat. V předsezonní přípravě si svými výkony řekl o místo v základní sestavě, které si vybojoval na úkor nepřítomného Gilberta. Jeho výbornou formu nemohl přehlédnout ani reprezentační trenér Francie Raymonda Domeneche, který Mathiue povolal na nadcházejcí kvalifikační zápaasy o EURO2008.

" Pozvánka do reprezentace Francie je pro mně skvělá zpráva. Když dobře pracujete ve vašem klubu jste povolání do reprezentace."

" Jsem na to velmi pyšný a věřím, že bych mohl nastoupit. Musíme vyhrát oba zápasy, ale bude to těžké, protože hrajeme venku( na Faerských Ostrovech a doma s Litvou??) a soupeři budou dobře bránit. Pokud se chceme kvalifikovat na EURO 2008 musíme oba zápasy vyhrát."

" Nejsem překvapený jakými výkony se prezentuje Skotsko. Mají dobrý tým, zaslouží si být v čele kvalifikační tabulky. Ale doufáme, že na konci kvalifikace budeme před nimi."

/ setanta/