Flamini: Nejsem Gattuso

Mathiue Flamini je sice polichocený tím, že ho spoluhráči přirovnávají k Gennaru Gattusovi, ale na druhou stranu trvá na tom, že je jiným typem fotbalisty než italský záložník.

V dnešním večerním zápase CHL mezi Arsenalem a AC budou k vidějí dva pikantní a nejspíš i rozhodující souboje – Kaka vs. Fabregas a Gattuso vs. Flamini. Kdo ovládné střed zálohy bude s největší pravděpodobnosti na konci zápasů slavit.

S Gattusem si nejsme moc podobní. Je pravdou, že mně tak spoluhráči přejmenovali a Gennaro je skvělý hráč. Nechci být k němu neuctivý, protože je výborný fotbalista, ale každý jsme úplně jiný. Já jsem útočněji laděný, také raději tvořím hru než on. Navíc si chci ve světě velkého fotbalu udělat vlastní jméno.“

Jednání o nové Flaminiho smlouvě stále trvají. Wenger nabídl prodloužení stávající finančně vylepšené smlouvy o dalších pět let. Mathiue má zájem zůstat i nadále hráčem Gunners, stačí pouze podepsat.

“ Tři a půl roku jsem tvrdě dřel, abych se stal hráčem základní sestavy. Je pravda, že jednáme o nové smlouvě a doufám, že všechno dobře dopadne. Chci zůstat v Arsenalu.“

/sportinglife/

{mos_fb_discuss:5}