Freddie na námluvách s Fiorentinou

    

 

 

 

  Všechny zahraniční fotbalové weby se nyní baví tímto tématem…odejde nám po Henrym další zkušený borec tentokráte do italské Fiorentiny?

Švédský agent Freddieho potvrdil, že kluby nyní intenzivně jednají o jeho případném odchodu. 30-letý Ljungberg, který téměř celou minulou sezónu promarodil, mál platnou smlouvu do roku 2009, ovšem již předtím o něj měli zájem Sunderland(haha pozn. autora), Manchester City a West Ham.Arsene se v červnu vyjádřil, že s Freddiem počítá i nadále, ovšem klubový představitelé i přesto zahájili jednání.  Nabízejí kolem 5 milionů liber, některé deníky se zmiňují i o hráčích k této částce – Valeri Bojinovovi či Per Krodrupovi.

,,Fredrik je v Arsenalu moc šťastný, ale má možnost volby a měl by ji pečlivě uvážit."

Ljungberg do Arsenalu přestoupil v roce 1998 z Halmstadu za tři miliony liber a za Arsenal odehrál něco kolem 300 zápasů, které ozdobil více než sedmdesáti góly.

Můj názor: Když se první dohady objevily někdy o víkendu, nebral jsem je vůbec vážně. Nyní si začínám myslet pravý opak – přestup se může zrealizovat během chvilky a nám zbydou oči pro pláč..někdo tu zmiňoval že Freddie už na to nemá a chtěl by Quaresmu. Toho idiota bych s chutí někam nakopal. Takových jako Freddie na světe moc nenajdete a my si ho musíme vážit – i kdyby tahle sezóna byla jeho poslední.