Bývalý hráč Arsenalu Freddie Ljungberg se vrací zpět do klubu. Od příštího týdne bude trénovat žákovský tým U-15.
Švédský záložník, který za Arsenal odehrál 328 zápasů a vstřelil 72 gólů, tuto novinku prozradil na svém twitterovém učtu.
„ Doufám, že jste všichni prožili šťastný nový rok. Já jsem minulý týden trávil v Kapském městě a po návratu domů budu vést U-15 Arsenalu. Jsem nadšený.“
Na dnešní tiskové konferenci tuto informaci potvrdil i Arséne Wenger.
„ Ano, je to pravda, Freddie si chce dodělat trenérskou licenci. Bude se starat o mládežnický tým U- 15. Jsme velmi šťastní, že mu pomůžeme dodělat jeho trenérskou licenci.“
Dalšími hráči Arsenalu, kteří si dodělávají trenérské licence, jsou Thierry Henry a od letošního listopadu i Mikel Arteta.
Trenérské licence ze slavného týmu „neporažených“ už dokončili Dennis Bergkamp, Jens Lehmann, Patrick Vieira a Sol Campbell.
/dailycannon, arsenal.com/