Freddie zůstává v Arsenalu

 Agent Freddieho Ljungberga Claes Elefalk popřel všechny spekulace týkající se odchodu svého klienta z Arsenalu.

 

" Jsem si jisý, že Freddie není na prodej. Všechny informace, které se v posledních dnech objevili jsou nepravdivé. Freddie má v plánu zůstat v Arsenalu. A jsem si jistý, že Arsenal jej nechce prodat. "

" Všechny tyto spekulace nemají na Freddieho žádný vliv, příliš se tím nezabývá."

V posledních dnech se objevili zprávy o odchodu 11 hráčů ( Phillipe Senderos, Jeremie Aliadiere, Jose Antonio Reyes, Kerrea Gilbert, Alex Song, Arturo Lupoli, Julio Baptista, Freddie Ljungberg, Muamba, Manuel Almunia a Matthieu Flamini ) z Arsenalu z důvodu naplnění klubové kasy. Peníze z prodeje údajně chtěl Wenger použít na přestup Riberyho a Micah Richardse.

 

/ eurosport /

 

DANuv názor na údajný vyprodej :

" Někteří hráči z Arsenalu už odešli. Lupolimu skončila smlouva, Muamba přestoupil do Birminghamu. Reyes vs. Baptista jsou zatím v jednání. Nebral bych ani jednoho. Flamini půjde zkusit štěstí někam, kde bude moct nastupovat pravidelně. Gilbert se vrací z hostování v Cardiffu, vzhledem k tomu, že zůstava dvojice Hoyte – Eboue přestoupí nebo skončí v příští sezoně někde na hostování. Raději bych zvolil druhou možnost. Kerrea má budoucnost. Alex Song zápasy, které odehrál za Arsenal byli ve většině případu špatné. V Charltonu, kde byl na hostování si jej nemohli vynachválit. Možná, že jej budu chtít Pardew jako posilu v boji o návrat do Premiership. Almunia přichodem Fabianského podle mně ztratil víru, že by mohl někdy být v Arsenalu jedničkou. Už se mu hlavou honí návrat do Španělska. Aliadiere toho letos opět moc neodehrál. Příchod Bendtnera mu vezme všechny iluze o tom, že v příští sezoně dostane více prostoru. Senderos a Ljungberg zůstanou. "