Frimpong: Arsenal by bez Wengera nebyl Arsenalem

 

Emmanuel Frimpong se pochvalně vyjádřil na adresu Arsena Wengera a zdůraznil, že on je tím pravým člověkem na svém místě i přes špatnou formu týmu na začátku sezony.

 

19-letý záložník Ghany věří, že přestože je Wenger pod palbou kritiky, musí dostat více času, aby vše srovnal a že všichni v Arsenalu jsou rádi, že tu je.

Francouzský taktik musí snášet palbu kritiky kvůli chabému startu „The Gunners“ do sezóny, kterému předcházel prodej hvězdných záložníků Cesca Fabregase a Samira Na$riho v létě.


„Je očividné, že sezóna nezačala dobře, to každý ví,“ řekl Frimpong pro Soccer AM.

„Ale stále ještě máme v týmu dostatek kvalitních hráčů a věříme, že se stav věcí obrátí.“

„Zároveň si myslím, že spousta lidí je příliš tvrdá vůči manažerovi. Každý ví, co udělal pro fotbal. Stejně tak udělal hodně pro Arsenal a podle mého názoru, Arsenal by dnes nebyl stejný Arsenal, kdyby tu nebyl právě on.“

„Prostě si myslím, že každý potřebuje vychladnout a Wenger musí dostat čas, aby dal zase vše  do pořádku. Je to skvělý člověk a všichni v Arsenalu jsme šťastní, že jej tu máme.“


Frimpongovo vyjádření přichází krátce poté, co prosákly zprávy o tom, že skupina fanoušků Arsenalu plánuje uspořádat protest s transparenty proti Wengerovi před sobotním zápasem proti Sunderlandu.

 

 

/goonertalk.com/