Frimpong: Bylo skvělé být zpátky na hřišti

Emmanuel Frimpong byl nadšen ze svého comebacku po osmi měsících, kdy byl mimo hru, ale současně přiznává, že se cítil zvláštně znovu v barvách Arsenalu.

Bojovný záložník přišel z lavičky na posledních 22 minut v zápase rezervy v úterý večer a ukončil tak svůj návrat z vážného zranění kolena, které utrpěl na konci přípravy.

Pro Frimponga to bylo vítanou úlevou, vyměnit tělocvičnu za fotbal a blíží se tak ke konci vysilující rehabilitace, díky které chyběl prakticky celou tuto sezónu.

„Bylo to trochu zvláštní, obléci znovu dres Arsenalu, ale jsem rád, že jsem zpátky.“ řekl Arsenal.com po vítězství 4-2 nad Sunderlandem.

„Vlastně jsem dnes vůbec nemohl najít svoji trénikovou soupravu! Cítil jsem se trochu divně na hřišti, ale doufejme, že čím více budu hrát, tím více to bude OK. „

„Neplánoval jsem, že budu hrát, ale řekl jsem Neilovi [Banfieldovi], že se cítím připraven. Jsem rád, že jsem po tak dlouhé době mohl hrát. „


Před svým zranění v srpnu Frimpong vypadal, že figuruje v plánech Arsena Wengera, když nastoupil ve všech šesti přípravných zápasech Arsenalu.

Ghaňan přiznává, že to bylo frustrující, ale teď to chce hodit za hlavu a soustředit se na návrat do plánů manažera.

„Bylo to těžkých osm měsíců, protože jsem si vedl dobře. Prostě chcete být venku na hřišti, a ukázat, co umíte.“ řekl Frimpong.

„Chtěl jsem jít na hostování [loni v létě], ale pak mě šéf řekl, že chce abych zůstal a byl součástí týmu. Byla to smůla, že jsem se zranil. Myslím, že takové dlouhé zranění mě může udělat jen silnějším.“

/arsenal.com/