Fulham 1:0 Arsenal – hodnocení hráčů

Po ochladnutí emocí přichází mé jedinečné a nejpřesnější ohodnocení hráčů.

Almunia: 6 – Nic na něj nešlo, za gól podle mě nemohl.

Sagna: 6 – Neměl nic na práci a dopředu nebyl tak dobrý, aby si zasloužil lepší hodnocení.

Toure: 6,5 – Ona se nedá moc hodnotit obrana, když se soupeř vzmůže na dvě šance za zápas. Půl bodu za excelentní zákrok na Zamoru, i když tomu předcházela jeho chyba.

Gallas: 4 – To, co předvedl při rohu, vídáváme u obránce PL málokdy. Za jeho působení v Arsenalu podobnou chybu nevidíme poprvé a asi ani naposled. Další chybu při hraném offside systému už ani nebudu komentovat. Vzpomínáte si, jak za stejnou chybu zkritizoval Johanna v minulém zápase?

Clichy: 6,5 – Vzadu bez práce. Vepředu byl víc vidět než Sagna.

Walcott: 4 – Má cenu ho komentovat? Nemůže hrát v útoku, nemůže hrát v záloze, tak kde teda?

Eboue: 5,5 – Dozadu opět slabší. Fulham střílel hlavně z míst, která měl mít pokrytá. Na druhou stranu pro něj hraje fakt, že ve chvíli, kdy se konečně otevřela hra Fulhamu, byl jediný, který se nebál něco vytvořit. Následně z této snahy vybojoval dva nebo tři přímé kopy.

Denilson: 3,5 – Selhal ve všech aspektech hry, které by měl střední záložník ovládat. Nic víc k němu psát psát nehodlám, protože jsem jím fakt znechucenej.

Nasri: 5 – Byl pouze stínem toho hráče, který vzal celý minulý zápas na sebe. Je vidět, že není čistý křídlo, což nás v zápasech, kdy nefunguje střed hřiště, hrozně limituje.

Adebayor: 5 – Skoro vytěžil z minima maximum.

Van Persie: 5 – V šancích, které by ve formě chladnokrevně zakončil, včera selhal. Herně nic moc, ale stále byl náš nejaktivnější útočník. Proto 5.


Střídající hráči:

Bendtner: 4,5 – V době, kdy na hřište přišla druhá vež, tak jsme začali hrát, pro mě nepochopitelně, po zemi. Kolikrát se vlastně dotkl balonu?

Dokud budu psát hodnocení hráčů, tak se zdržím hodnocení střídajících, pokud vyloženě neshoří nebo nezazáří. Tudíž Songa hodnotit nebudu.