Fulham: Niemi, Baird, Stefanovic, Bocanegra, Hughes, Volz, Bullard, Davis, Murphy, Davies, Healy, Smertin, Dempsey, Warner, Ki-Hyeon, Stefanovic.

Fulham sa bude musieť zaobísť bez: Breda Hangelanda (nemôže) a Paula Koncheskyho (suspendácia).

1. Majú 11 zápasov v rade bez jedinej výhry.

2. Sú špecialisti na remízy v PL – spolu už 9 remíz z 22 zápasov.

3. Od 20. októbra minulého roku neudržali čisté skóre.

4. Všetkých posledných 10 zápasov proti mužstvám z "Big Four" prehrali.

5. V tejto sezóne PL vyhrali len dva krát – obidva doma proti: Boltonu (15. august 2007) a Readingu (3. november 2007).

6. 79 % gólov čo dostali (31 z 39) v PL, dostali v druhých polčasoch.

7. Sú druhými najlepšími scorers, ktorí skórovali v prvej štvrtine zápasov (22 minút) – 9 gólov, len AFC sú lepší, tí majú 10 na konte.

Arsenal: Almunia, Sagna, Senderos, Gallas, Clichy, Rosicky, Fabregas, Flamini, Hleb, Eduardo, Adebayor, Lehmann, Gilberto, Diaby, J Hoyte, Bendtner, Denilson, Walcott.

Arsenalu budú chýbať:
Okrem hráčov čo sú na ANC, Robin van Persie (svalové zranenie) a Johan Djourou (trieslo). Naopak do zostavy by sa mal vrátiť Tomáš Rosický.

GUNNERS

1. Posledných 10 zápasov všetkých súťaží neboli porazení.

2. Majú momentálne najdlhší unbeaten streak v PL (spolu s Aston Villou). – 6 zápasov (vyhrali 4 a remízovali 2) od prehry na Riverside Stadium.

3. Prehrali menej než ktorýkolvek iný klub v PL – len raz.

4. Vyhrali 15 zápasov v PL, len Man Yoos vyhrali viac krát a to 16 krát – oba kluby stratili menej bodov než ktorýkolvek iný klub – len 15 bodov.

5. Skórovali 43 gólov, len Man Yoos sú na tom lepšie, ktorí majú 44.

6. Porazili (Fulham – doma, Spu*s – vonku, Aston Villa – vonku a Everton – vonku) z prehratých pozícií v zápase.

7. Portsmouth je jediný klub v PL v tejto sezóne, proti ktorému sa im nepodarilo skórovať (0-0).