Gallas o zbytku letošní sezony

Obránce William Gallas přiznal, že bude ve zbytku letošní sezony obtížně motivovat na zbývající zápasy.

Gunners v posledních 14 dnech prohráli finále Carling Cupu a vypadli ze dvou dalších poháru. V lize můžeme bojovat maximálně o třetí místo.

Willi se vyjádřil i k hloupému vypadnutí s Champions League.

" Když jste špičkový fotbalista vítězství je jediná věc, která se počítá. Víme, že v letošní sezoně nic nevyhrajeme. Je těžké se s tím smířit. Uděláme všechno proto, abychom skončili na třetím místě, ale upřímně musím říct nebyl to cíl, o kterém jsme snili. Každý se musí motivovat na svůj způsob, ale nebude to jednoduché. Myslím si, že zbytek sezony bude velmi těžký."

William Gallas si myslí, že způsob jakým jsme vypadli z Champions league byl hodně hloupý.

" Naše vypadnutí mi stále leží v žaludku. Neustále nad tím přemýšlím. Je pro mně obtížné se s tím smířit, protože jsem své spoluhráče upozorňoval na standartní situace. Gól v naší síti byl výsledkem hloupého a zbytečného faulu. Míč byl v rohu a stačilo pouze počkat. Je to vina naší nezkušenosti. "

" Chybí nám lepší zakončení. Vytvořili jsme si daleko více šanci, ale nedokázali jsme proměnit ani jedinou. Museli jsme spoléhat na Alexe, že si dá vlastní gól."

" Lidé říkají, že hrajeme krásný fotbal. a je potěšení se na nás dívat. kolik si vypracujeme šancí. Ale když se podívám na statistiky, ve většině zápasů nedáme více než jeden gól. Pokud v příští sezoně odstraníme tento problém budeme opravdu silní. "