Gervinho: Arsenal přežije případné odchody Fabregase i Nasriho

Gervinho věří, že Arsenal se může posunout dále i kdyby se jim nepodařilo udržet kapitána Cesca Fabregase a Samira Nasriho.

Trenér Barcelony Pep Guardiola znovu deklaroval přání španělského klubu, aby se bývalý hráč Fabregas vrátil zpět na Camp Nou a podle posledních zpráv odletěl spolu se sportovním ředitelem Josepem Bartomeu do Londýna s nabídkou  £ 35 millionů.

Záložník Arsenalu se nezúčastnil úspěšného Asijského turné, protože se zotavuje z nepříjemného zranění hamstringu, což znamená, že by také mohl posedět sobotní přátelský zápas v Kolíně nad Rýnem na lavičce.

Nasri se mezitím, ještě musí dohodnout na podmínkách nové smlouvy s Manchesterem City, jedním z několika zájemců na 20 milionů liber hodnocené francouzské hvězdy.

Zatímco u něj je ještě mnoho otázek v následujícím vývoji v posledních šesti týdnech letního transfer okna, Gervinho trvá na tom, že Arsenal nepoloží možný odchod klíčových hráčů poté, co přestoupil za £ 11 milionů z Lille.

„Je to fotbal, všechno se děje rychle.“ řekla  nová posila Gunners pro rádio Monte Carlo Sport .

„Pokud klub nebude schopen tyto hráče udržet, bude je umět nahradit.“

„Arsenal bude vždy velký klub. Nikdo neví, co přinese budoucnost, možná za rok či dva Arsenal vyhraje titul.“

Přes veškeré odhodlání Wengera udržet své klíčové osoby, s nabídkou nových lukrativních podmínek pro oba se bude muset manažer Arsenalu zaobírat myšlenkou na možné náhrady v záloze.

/skysports.com/