Gibbo – Od Alexise můžeme čekat mnohem více

Kieran Gibbs odehrál celých 90 minut  v sobotním zápase proti Black Cats, když nahradil zraněného Nacho Monreala. Kanonýři vsítili čtyři branky a Gibbs pěl chválu na chlapíka na hrotu útoku.

o šancích, které tým měl…
V lize je to nyní velmi těsné, jsou tam drobné rozdíly. Když hrajete na místech jako je toto, není to jednoduché, navíc když jsou ty týmy ve složitější pozici než my. Je důležité zůstat klidný a očividně jsme to v druhé půli pěkně uzavřeli. Bylo to pro nás důležité vítězství.

o 50. brance Alexise za Arsenal a vlivu Girouda…
Uznání jim oběma. Olivier se právě vrátil po zranění, nastoupil a hned ukázal, jak je pro tým důležitý. Alexis dostává jen to, co si zaslouží za veškerou práci, kterou odvádí nejen na hřišti, ale také každý den na tréninku.  Je to světový útočník a po 50 gólech cítíte, že toho přijde ještě mnoho dalšího.

o šířce kádru…
To je očividně rozdíl a myslím, že je to rozdíl po několika letech. Je to o celém týmu a potřebujeme každého fit, to je nejdůležitější, protože kádr má šířku a kvalitu. Musíme toho využít v celé sezóně a ujistit se, že je každý připravený, protože nikdy nevíte, kdy budete muset naskočit.

/arsenal.com/