Giroud je zpět

Giroud dnes začal trénovat. 

28-letý francouzský reprezentant se dnes vrátil do tréninku poté, co 23. srpna v zápase s Evertonem (2:2) utrpěl zlomeninu holenní kosti. Olivier Giroud při rehabilitaci tvrdě dřel a vrací se tak do tréninku o několik týdnů dříve oproti původnímu plánu. 

Giroud bude mít před sebou výzvu v podobě Danny Welbecka, který se v jeho nepřítomnosti stal stálou postavou v útoku Arsenalu. 

Na několik fotografií z dnešního tréninku se můžete podívat zde

 

/Arsenal.com/

Komentáře

  1. Frony (karma: 0) #1

    Konečně Arsenal je zpět. Největší bojovník věřím, že přesně tenhle návrat nám může zachránit sezónu.

    |
  2. NorthGooner (karma: 0) #1

    Jsem rád, že je Oli zpět. Makal na sobě asi dost tvrdě a snad bude pro zápasy brzy připraven. Welbz bude taky potřebovat konkurenci a taky si na chvíli odpočinout. Přesto náš hlavní problém zůstává jinde, no tak snad s Olim tu naši defenzivní mizérii aspoň gólově přestřílíme.

    |
  3. Ted (karma: 0) #1

    ´´Giroud bude mít před sebou výzvu v podobě Danny Welbecka, který se v jeho nepřítomnosti stal stálou postavou v útoku Arsenalu. ´´
    Stal sa jednotkou to áno, ale tie jeho výkony mi neprídu nejak úchvatné, je bojovny, behavý, zapája sa do konbinácie atď., ale nie je to ono čo od hrotového útočníka očakávam zatial nie je odohratá ani len polka sezóny,takže nejdem súdiť ale zatial ukazuje to isté čo sme mohli u neho vidieť v Manchesterskom drese. Je to angličan čo je určite plus, ale podla mňa by podobne výkony ak nie je lepšie podal aj Cambell a tie peniaze mohli byť vynaložené na iný post.
    A tu je otázka čo je s Cambellom, keď na lavičku sa po zranení dostane skôr Sanogo ako on.

    |
  4. Gundinho (karma: 0) #1

    Já se na Girouda těším. Welbeckovi se posledních pár zápasů střelecky nedařilo a konkurence je vždycky zdravá.

    |
  5. arsenalfc (karma: 0) #1

    ono se to nezdá ale minulou sezonu když sme vedli o gol to byl právě on kdo chodil když mohl na obrane hlavy a hodně toho vyhrál a pokud bude dála chybět Laurent může nám s těmi závěry hodně pomoct, střelecky to není top striker ale myslím si že kombinačně k Alexisovi lepší varianta, viděl bych ho na černou práci a Alexise na střelce ale mužou klidně dávat goly všichni 😀

    |
  6. miezto (karma: 0) #1

    Ono se to nezdá, ale s jeho návratem bude útok fyzicky o dost silnější. Na rozdíl od Welbecka, který je spíš taky do rychlosti, Giroud stáhne balon, udrží stopery na zádech a rozehraje. V kombinaci s Alexisem to bude pecka, stejně tak Theem. Pak by se taky mohl držet víc tam, kde ho chceme vídat – ve vápně. Ještě toho Özila spravit, no a Kossboss snad už bude na MUfáky…

    |
  7. fasik (karma: 0) #1

    Kdyby mi někdo v srpnu řekl, že budu mít takovouhle radost z Giroudova návratu, nevěřil bych mu. Bohužel nás stejně nejvíc tlačí bota v obraně a tam jsou zatím návraty Frantíků v nedohlednu :/

    |
  8. Denny 11 (karma: 0) #1

    Jako Oli supr! Ozil se taky dává do kupy, Theo se už vrátil. Ale nám prostě nejvíc chybí KOSŤA a Debuchy! A jejich návraty sou v nedohlednu. Jak ironické. Ted se nevejde Rosa, Poldi a Joel ani na lávku, ale do defenzivy máme na lávce jen Bellerina :-*

    |
  9. Bangbang (karma: 0) #1

    jakmile začneme být údernější a efektivnější v útoku, nemusely by nás mezery v obraně tak trápit… raději ať vyhrajeme 5:4, než remíza 0:0… a přesně jak tu někdo psal výše, Olina bude platná i pro branné standartky, což je super .-))) tak teď jen neuspěchat
    PS: doufám že TW14 přežuje repre nominaci v pořádku, stejně je to stupidita ho povolat, když se zrovna vrátil…

    |
  10. gunners.forever (karma: 0) #1

    [quote name=“Bangbang“]jakmile začneme být údernější a efektivnější v útoku, nemusely by nás mezery v obraně tak trápit… raději ať vyhrajeme 5:4, než remíza 0:0… a přesně jak tu někdo psal výše, Olina bude platná i pro branné standartky, což je super .-))) tak teď jen neuspěchat
    PS: doufám že TW14 přežuje repre nominaci v pořádku, stejně je to stupidita ho povolat, když se zrovna vrátil…[/quote]

    Ale já chci mít i pevnou obranu (nejenom útok), chápeš?

    |
  11. spirki (karma: 0) #1

    Dobrá zppráva, ale Welbs je na tom daleko lépe a d o našeho stzylu se hodí daleko více. JE daleko rychlejší, techničtější a balon pdrží taky výborně takže doufám že Giroud už nebude hrot č jedna protože na to nemá a nikdy neměl

    |
  12. NorthGooner (karma: 0) #1

    Pokud ještě zachováme opětovně nalezený starý styl 442, tak by z toho Oli mohl těžit ještě víc, než vytěžil z minulých dvou sezon. Vždy byl prakticky jediným hráčem, na kterého si obrana soupeře dávala pozor a dva stopeři ho tak měli na starost. I když je pravda, že někdy jim ani to nestačilo:-) Nicméně věřím, že nyní se celkově pro ofenzivu nabízí další zajímavá varianta s Olim a Alexisem a z historie víme, že dva úplně odlišné typy fungují výborně. Hlavně se celá obrana už nebude soustředit jen na Oliho, ale teď spíš na Alexise. Oba si tak vzájemně mohou ve vápně vytvářet prostor a vázat na sebe obranu. Docela se na to těším, jak to bude, hlavně ale ať je Oli úplně fit, než aby za chvíli odpochodoval na marodku, přeci jen bota nás tlačí úplně jinde.

    |
  13. LeLe (karma: 0) #1

    [quote name=“spirki“]Dobrá zppráva, ale Welbs je na tom daleko lépe a d o našeho stzylu se hodí daleko více. JE daleko rychlejší, techničtější a balon pdrží taky výborně takže doufám že Giroud už nebude hrot č jedna protože na to nemá a nikdy neměl[/quote]

    no kamo musim komentovat …paci sa mi tvoj komentar…a suhlasim aj ked si obdrzal minusky…vsetci uz asi zabudli ako ho tu hateovali minulu sezonu ze je pomaly…ze na gol potrebuje 10 sanci atd …ze nikdy nebude top hrot..atd adt ….ako tesim sa z jeho navratu…ale tiez si myslim ze danny musi len na zakonceni zapracovat a je uplne inde ako oli 🙂

    |
  14. peters951 (karma: 0) #1

    Giroud este len zacal trenovat a Welbeck uz maka o 100% viac ! Vcera proti Slovinsku 2 goly a dobry vykon 🙂

    |
  15. simanski007 (karma: 0) #1

    [quote name=“zajo69″]A prečo by nemohli hrat vedla seba Oli a Dani!!!![/quote]
    Jakože by jsme hráli na 3 Útočníky? (Alexis)

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.