Giroud: Na Bayernu musíme prokázat velkou víru

Arsenal se v úterý večer střetne v Německu s Bayernem Mnichov, a Olivier Giroud tvrdí, že tým musí věřit, že může soupeře zdolat.

Gunners si z prvního zápasu odnesli nepříznivý výsledek 2:0, ale ve stejné fázi minulý rok se v Allianz Aréně podařilo Arsenalu úřadujícího evropského šampiona porazit.

Tým Arsene Wengera jde do zápasu v sebevědomé náladě poté, co v sobotu porazil 4:1 Everton. Giroud doufá, že to bude v Bavorsku třeba ještě lepší.

“Snad se nám zaprvé podaří udržet čisté konto, protože neinkasovat potřebujeme. A pokud se nám podaří brzy vstřelit branku, tak proč ne?“ řekl útočník.

“Pokud budeme důvěřovat našim kvalitám, tak máme šanci, a pokud prokážeme stejnou oddanost, jako proti Evertonu, a stejné odhodlání, potom si myslím, že máme dobrou šanci.“

“Bayern je opravdu dobrý tým, takže to bude těžký zápas, ale myslím si, že máme šanci jít dál.“

Giroud vstřelil v loňském roce v Allianz Aréně branku už v třetí minutě zápasu. Nyní tvrdí, že brzká branka bude hodně důležitá.

“Definitivně souhlasím,“ řekl. “Dostane je to pod tlak, a pokusit se vstřelit velmi brzy branku, to bude jeden z klíčů zápasu.“

“Je potřeba udržet čisté konto, a je potřeba, abychom dělali hodně věcí společně. Vstřelili branky, neinkasovali, a prokázali opravdu velkou oddanost týmu.“

 

/Arsenal.com/