Gooners news

 Jose Antonio Reyes popřel všechny spekulace ohledně jeho údajněho odchodu zpět do Sevilly.

Španělské křídlo zatím neví kde bude v příští sezoně působit.

" Nikdo mi nic oficiálně o mé další fotbalové budoucnosti neřekl. Nemluvil jsem s vedením Realu Madrid ani Arsenalu. Objevilo se spousty spekulací, které mně příliš netrápí. "

" Byla tam i zpráva, že se vrátím do Sevilly, ale ve skutečnosti to tak rozhodně není."


 

 Dalším hráčem, který bude v nejbližší době jednat o své další fotbalové budoucnosti je golman Jens Lehmann, kterému na konci letošní sezony vyprčí smlouva s Arsenalem.

Manager Arsene Wenger nabídl  nový roční kontrakt, ale Jens, který se připravuje na sobotní kvalifikační zápas o Euro 2008 s Českou republikou zatím nestanovil datum do kdy se rozhodne.

" Nyní jsem v situaci, kdy musím učinit nějaké zásadní rozhodnutí, ale přesné datum do kdy to bude jsem nestanovil. Každý týden jsem spojován s novým klubem,  každý však ví, že jsem šťastný v Arsenalu.Zatím žádné jednání neproběhli."


Arsene Wenger si postěžoval na fakt, že jeden z jeho klíčových obráncú William Gallas toho z důvodu zranění příliš neodehrál.

Willi přišel v srpnu jako náhrada za odcházejícího Sola Campbella, který přestoupil do Portsmouthu. Francouz se rychle do nového týmu zapracoval, bohužel v listopadu v zápase CHL proti Hamburku si natrhl stehenní sval. Zranění ho tři měsíce nepustilo na hřiště.

" Wiliam byl tři měsíce zraněný a to v nejtěžším období sezony. Pro mně osobně je to skvělý hráč. Za prvé má vítěznou mentalitu a na hřišti je připravený pro vítězství zemřít."

" Za druhé výborně čte hru , je vyspělý takticky a je pro tým ohromným přínosem. Zranění ho velmi rozrušilo. Chtěl se co nejdříve vrátit zpět na hřiště. Byla to pro něj ohromná rána."