Gooners on tour: Jana na WHU

Vysněný a nezapomenutelný zážitek.

Bylo to naše poprvé 😊. Poprvé jsme letěli, byli v Londýně, dali naživo zápas Premier league, navštívili Emirates Stadium. Natěšení jako malé děti už od doby co jsme o lístky zažádali. V den zápasu jsme vyrazili k Emirates Stadium už dopoledne, očíhnout si terén, nakoupit ve fan shopu, udělat pár foteček v okolí stadionu.

V 15hodin jsme absolvovali prohlídku stadionu. Ach ten cvrkot, přípravy v Diamond Club – leštění příborů, ladění nejmenších detailů na večer. Sejít k trávníku a posadit se na místo kde sedával samotný Arsene Venger – znovu mám husinu.

Po prohlídce jsme měli ještě dost času a zašli jsme na jídlo. 

Vstup na stadion probíhal hladce. Stadion se postupně naplňoval a atmosféra začala být fantastická. O samotném zápase se moc rozepisovat nebudu, předpokládám, že většina jej v televizi viděla. My jsme se na něj podívali ještě jednou ze záznamu. Pohled na živo a z kamer je úplně jiný. 

Třešničkou celého dne byla výhra Gunners.

Zápas byl super, co mě osobně, ale nejvíc na celém dni fascinovalo, byla skvěle zvládnutá organizace, odbavení té masy lidí po zápase. Neuvěřitelný klid a pocit bezpečí od vstupu na stadion až po jízdu v noci metrem. V davu žádná nervozita, tlačenice, naopak zpěv a dobrá nálada. To jsem při žádné akci v Čechách nikdy nezažila. Za mě 11 z 10.

Moc děkujeme SC za příležitost se podívat na zápas Arsenalu. Věříme, že to nebyla první a poslední návštěva a na Emirates Stadium se ještě jednou podíváme.