Gooners on Tour:Zuzka a Pavel na Norwichi

            Velký sen se nám splnil. Brácha fandí Arsenalu už 13 let, já 8 let a po takové době jsme se dostali do Londýna.

            Odlétali jsme v pátek (18.10.) z Brna. Každý schod do letadla nás přibližoval ke všem hráčům Arsenalu. Po příletu nás čekala ještě dlouhá cesta do našeho hostelu. Letadlo, autobus, londýnské  metro, ale ten nádherný pocit vystoupit na zastávce nazvané ARSENAL stál za to. Už za tmy jsme procházeli nočními ulicemi v blízkosti stadionu. Ubytovali jsme se a nemohli se dočkat soboty, našeho velkého dnu.

            Hned ráno jsme důkladně prošli stadion, jeho okolí a fanshopy. Bylo úžasné vidět ty nadšené diváky, davy lidí procházejících se ve stejných klubových dresech po ulicích. Každý měl šálu, nebo dres a všichni na to byli hrdí.

            Zápas Arsenal vs Norwich začal ve 3 hodiny. Vzrušující atmosféra se přenesla na každého návštěvníka tohoto utkání. Několik spřízněných duší z ČR a Slovenska jsme našli kolem našich míst. Všichni za ně vděčíme Danovi. Měli jsme skvělý výhled na první gól Jacka Wilshera, byl to jeden z nejkrásnějších gólů a my ho viděli naživo. Užili jsme si každou sekundu tohoto zápasu a vítězství 4:1 přímo v Londýně se stejně nadšenými lidmi jako my, bylo něco neuvěřitelného.

            Všem bych přála, aby si to mohli zažít, každý zápas v televizi teď vidím z jiného pohledu.