Graham : Prodej Fabregase by nebyla katastrofa

 

 

George Graham je přesvědčený, že Arsenal by se ze ztráty Cesca Fabregase vyléčil rychle, pokud by se jmenovaný rozhodl opustit severní Londýn.

 

 

Španěl je bezustání spojovaný s odchodem do týmu katalánského giganta Barcelony. Tisk dokonce píše o tom, že hráč údajně sám na setkání s Wengerem vyjádřil přání opustit The Gunners (a že se Bossovi nepodařilo kapitána týmu přesvědčit o změně stanoviska ani ve víkendovém telefonickém rozhovoru, pozn.P.). Hovoří se o tom, že Boss očekává za záložníka částku Ł50 miliónů.

 

„Jestli Barcelona najde peníze na nákup hvězdy Arsenalu, tak to pro londýnský klub nebude katastrofa, jak se domnívají fanoušci. Jestli chce chlapec odejít, tak je třeba ho pustit. Kanonýři získají obrovskou částku z jeho přestupu a budou hrát dál. Stejné to bylo i s Nicolasem Anelkou,“ řekl Graham.

 

„Jeho odchod nezpůsobí v žádném případě konec Arsenalu. Jestli Katalánci nabídnou cenu, jakou si žádá klub, tak není důvod hráče držet, hráče, který nechce být součástí týmu,“ zakončil bývalý manager kanonýrů.

 

 

 

/Mirrorfootball.co.uk/