Granit Xhaka je blízko přestupu do Arsenalu

Podle BBC Arsenal dospěl k dohodě s Borussia Mönchengladbach a klubový kapitán by se měl stěhovat na Emirates. 

Kluby se dohodly na částce £30 milionů za švýcarského záložníka. 

Třidvacetiletý záložník odletěl do Londýna, aby zkompletoval přestup a absolvoval tento víkend zdravotní prohlídku. 

Jeho příchod by měl posílit záložní řadu po odchodu Tomáše Rosického, Mikela Artety a pravděpodobně i Mathieu Flaminiho. 

Xhaka by se měl stát první letní posilou Arsenalu v tomto přestupovém období. Všeobecně se předpokládá, že bude v tomto okně ještě hodně rušno a nebude to poslední hráč, který zamíří na Emirates.  

/bbc.co.uk/

Komentáře

  1. gooner253 (karma: 0) #1

    [quote name=“vlki14″]na křídlech uvidíme jack a aarona[/quote]
    Niekde som videl rozhovor s Jackom, že na krídle to nie je on a chce hrávať CM s čím plne súhlasím. Na druhej strane a napriek tomu, že som bol proti Aaronovi na krídle v úvode sezóny to fungovalo. Ak nechce AW hrať diamant potom nechápem načo mu je toľko záložníkov – asi automaticky ráta s veľkou marodkou, čo je dosť smutné. Ja len dúfam, že JW vydrží celú sezónu. Ak zostane 4-3-3 tak
    DM: Coq/Xhaka
    CM v tomto poradí: Santi/Jack/Elneny -> Aaron na tribúne alebo krídle.
    Krídla máme bohužial slabé. Páči sa mi len Alexis a Joel a tí sa obaja tlačia do stredu ihriska (tým pádom kludne môžu hrať LF/RF) a krídla vypĺňajú bekovia a to som zase pri tom diamante…napr Liverpool hrá diamant (tiež nemajú schopné krídla) a miestami hrajú oveľa krajší futbal ako AFC za posledné roky..
    Bodaj by AW zaexperimentoval, očividne to chce zmenu a nový impulz pretože už nás majú všetci prečítaných..

    |
  2. Tommique (karma: 0) #1

    [quote name=“gooner253″][quote name=“vlki14″]na křídlech uvidíme jack a aarona[/quote]
    Coq/Shaka
    [/quote]

    Shaka Hislop? :zzz

    |
  3. gooner253 (karma: 0) #1

    [quote name=“Tommique“][quote name=“gooner253″][quote name=“vlki14″]na křídlech uvidíme jack a aarona[/quote]
    Coq/Shaka
    [/quote]

    Shaka Hislop? :zzz[/quote]
    Vidím ze si nikdy neurobil preklep 😀

    |
  4. Robinson_SK (karma: 0) #1

    Inak netreba zabúdať že Santi bude mať tento rok 32, vôbec by som sa nečudoval ak by to bola jeho posledná sezóna u nás a potom by išiel dohrať do Španielska.

    AW podľa mňa s tým počíta a preto priviedol Elnenyho aj Xhaku aby sa stihli dostatočne aklimatizovať na anglickú ligu a potom do toho rovno nabehli.

    |
  5. belerek (karma: 0) #1

    Pokud se nám budou vyhýbat zranění a Wenger bude správně rotovat, máme v záloze spoustu možností. Klíčový pro nás asi bude post CM…proti soupeřům, kde potřebujeme víc udržet míč (City, Chelsea atd.) by se mohl hodit Santi, který je v tomto neuvěřitelně platný. Naopak proti týmům, které brání v 11 lidech by se mohl hodit na tento post Jack, který dokáže být hodně přímočarý (jenom musí taky občas ten míč odevzdat)…bota nás teď tlačí spíš v útoku. O křídla bych se za normální situace až tak nebál, ale vzhledem ke zranění Dannyho, (ne)oblíbenosti Joela u AW, a nevyrovnanosti výkonů u Oxe a They je to taky trošku problém. Možná ten Aaron mi seděl na pravém křídle víc, ač to zní divně.

    |
  6. Tommique (karma: 0) #1

    [quote name=“gooner253″][quote name=“Tommique“][quote name=“gooner253″][quote name=“vlki14″]na křídlech uvidíme jack a aarona[/quote]
    Coq/Shaka
    [/quote]

    Shaka Hislop? :zzz[/quote]
    Vidím ze si nikdy neurobil preklep :-D[/quote]

    Jako překlep jsem to bral poprvé 😉

    Sorry, já jen nemám rád, když se všeobecně mrší jména, jinak no offence

    |
  7. karlos (karma: 0) #1

    [quote name=“Jeremy14″]https://youtu.be/WwZa6jkJX9k :)[/quote]
    ..myslite, ze by dal i stopera v nouzi?

    |
  8. vlki14 (karma: 0) #1

    [quote name=“karlos“][quote name=“Jeremy14″]https://youtu.be/WwZa6jkJX9k :)[/quote]
    ..myslite, ze by dal i stopera v nouzi?[/quote]

    to by asi dal i Coq ale radši doufam v adekvátní posilu na stopera 😀

    |
  9. mc1897 (karma: 0) #1

    Som rad za Xhaku.

    Spravna otazka je, ci sme toto nemohli urobit minuly rok a netahat do dalsich zmluv Mikela a Rosu, ktori obaja predlzovali o rok. Pripadne predat toho Flamstra do Turecka ako sa uvazovalo.

    Chapem ze 40 mega je vela, ale toto (DM) sme mali poriesit uz minule leto.

    |
  10. hugoboss93 (karma: 0) #1

    [quote]ale dokud neuvidim balkon[/quote]

    Môžem sa spýtať, o akom balkóne to viacerí vravíte? Fandím dlho ale ešte som ani jednu posilu nevidel predstavovať na balkóne pred davom fanúšikov (aspoň to si pod tým predstavujem), vždy sú to len videjká a fotky s dresom niekde na tréningovom ihrisku. Ďakujem.

    |
  11. Skynerd (karma: 0) #1

    [quote name=“hugoboss93″][quote]ale dokud neuvidim balkon[/quote]

    Môžem sa spýtať, o akom balkóne to viacerí vravíte? Fandím dlho ale ešte som ani jednu posilu nevidel predstavovať na balkóne pred davom fanúšikov (aspoň to si pod tým predstavujem), vždy sú to len videjká a fotky s dresom niekde na tréningovom ihrisku. Ďakujem.[/quote]

    Tady na Gunners.cz, když se koupí nová posila, místo fotky hráče protože většinou ještě nemá fotky v dresu bývá fotka balkonu u článku s detaily transferu daného hráče.

    |
  12. Feri (karma: 0) #1

    [quote name=“mc1897″]Som rad za Xhaku.

    Spravna otazka je, ci sme toto nemohli urobit minuly rok a netahat do dalsich zmluv Mikela a Rosu, ktori obaja predlzovali o rok. Pripadne predat toho Flamstra do Turecka ako sa uvazovalo.

    Chapem ze 40 mega je vela, ale toto (DM) sme mali poriesit uz minule leto.[/quote]

    To je podle me jasny, Arsene to prokaucoval, mit minulou sezonu dalsiho kvalitniho DM a utocnika tak bysme podle me vyhrali ligu a ty hraci by se splatili sami, dalsi sezonu to bude jiny kafe…

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.