Groves : Arsenal si poradí i bez Fábregase

 

Legenda kanonýrů Perry Groves je názoru, že jestli bude chtít v létě Cesc Fábregas opustit Emirates Stadium, měl by mu Arsenal dát zelenou.

O odchodu Fábregase a zájmu o jeho osobu ze strany Barcelony se mluví již několik sezón, ale kapitán Arsenalu se zatím konkrétně na to téma nevyjádřil. Neřekl ani ano, ani ne.

Ve včerejším utkání s Manchesterem United se ukázalo, že tým Arséne Wengera si vede ve středu hřiště skvěle i bez španělského reprezentanta a že Jack Wilshere i Aaron Ramsey jsou schopni ho zastoupit.

„Fanoušci Arsenalu si stále kladou otázku, jestli odejde nebo ne. Podobné to bylo i před několika lety s Thierry Henrym. Jestli bude chtít Fábregas odejít, tak si myslím, že by mu to měl klub povolit. Včera jsme viděli, že není nenahraditelný a za ty peníze se dá koupit několik silných, solidních hráčů“, řekl Groves.

„Jack Wilshere si vedl dobře na jeho pozici. V takovém případě může hrát Samir Nasri více zepředu a Aaron Ramsey trochu zatažený. Na začátku sezóny bych dal všechny peníze za udržení Fábregase v klubu, ale nyní jsem názoru, že je tak čtvrtým pátým nejlepším hráčem mezi kanonýry.“

 

„Je nutné si přiznat, že Fábregas je mimořádný hráč, ale je nutné také pochopit, že již šest let nevyhrál žádnou trofej. Jestli chce odejít do Barcelony, má moje požehnání, ale všechno závisí na něm.“

 

 

/talkSPORT.com/