Groves : Nasri je důležitější než Fábregas

 

 

Perry Groves se v rozhovoru pro talkSPORT vyjádřil, že podle jeho názoru je Samir Nasri pro Arsenal důležitější než Cesc Fábregas.

23 letý Francouz se stal středem spekulací, podle kterých by měl na Old Trafford nahradit Paula Scholese a Owena Hargreavese.

O uplynulém víkendu pak Nasri ještě přilil olej do ohně, když v rozhovoru pro francouzskou televizi TF1 Telefoot řekl, že „ještě neví, jestli podepíše nový kontrakt [s Arsenalem]”.

Bývalý hráč kanonýrů Groves se ale domnívá, že Nasri využívá zájmu Manchesteru United jako vyjednávacího argumentu, který by mu měl zajistit lepší smluvní podmínky. Groves dále Wengerovi naznačuje, aby otázku setrvání ofenzivního záložníka na Ashburton Grove vyřešil co nejdříve, zdůrazňujíc jeho roli v týmu.

„Myslím, že on je teď pro budoucnost Arsenalu důležitější než Fábregas“, řeklo bývalé křídlo The Gunners.

„Jestli chce Cesc odejít do Barcelony, protože to tak cítí, tak není ve 100% připoutaný k Arsenalu. Dokud ale kanonýři nedostanou za něj rozumné peníze tedy 40 nebo 50 miliónů liber, nepustí ho. Jestli by taková nabídka přišla, potom by mohli koupit za to bojovného záložníka, jakého potřebují“.

„Samir byl vynikající na začátku sezóny, kdy spolu s Jackem Wilsherem byli pilířem ve středu hřiště. Jestli si dobře pamatuji, ještě před vánocemi měl 10 nebo 11 vstřelených branek.“

„Když se ale do sestavy vrátil Cesc, Samir hrál víc na levé nebo pravé straně a neměl již takový vliv na hru.“

„Do konce smlouvy mu zbývá rok a tak on teď dělá vše proto, aby byl jedním z nejlépe placených hráčů v klubu. Myslím, že současně očekává garance, že bude hrát na postu, kde se cítí nejlépe, takže je to z jeho strany trochu riskantní“, zakončil Perry Groves.

 

/talkSPORT/