Guendouzi odchází do Marseille

Matteo Guendouzi bude v příští sezóně hostovat ve francouzském klubu Marseille.

Francouzský záložník strávil uplynulou sezónu v Bundeslize, kde oblékal dres Herthy Berlín, kde nastoupil do 24 utkání.

Podle Guendouziho sociálních sítích a spekulací to však vypadá, že odchod bude trvalý a Marseille má povinnost po konci sezóny hráče odkoupit za 11m Euro.

/Arsenal.com, Twitter/

Komentáře

  1. marcosinos (karma: 437) #1

    Vpořadku, jestli Arteta nechce rozvraceče kabiny dobře, že odešel, máme teda o 5 záložníku min – Ceballos, Guzi, Ode a Torreira s Ozilem. 3 z nich nebyli s týmem a Willock se vrací. Takže mi z toho vychází, že potřebujeme posílit hlavně o jednoho CDM, plus záleží jestli odejde Xhaka, Elneny nebo ten Willock a podle toho posílit dál. Jako fakt nepotřebujeme bez poháru tolik záložníků. Ale pravda, že Odegaard a Ceballos bylo to nejkreativnsejsi co jsme měli takže 10ku musime posílit taky.

  2. smeta (karma: 199) #1

    Pokud Mikelovi nevyhovoval, tak se nedá nic dělat. Ale je to škoda, je možný, že se doma ve Francii chytne, Marseille ho koupí za 11m a pak třeba hned prodá za 50m. Ale věřím, že máme procenta z prodeje, tak snad dobrý. Ať se daří Guzi!

    Jsem zvědav jak to bude poskládané v sezóně, třeba všechno obstará Willock, Smith-Row, Nelson, Saka, Martinelli – kéž by, kéž by 🙂

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.