Gunners.cz & Real-Madrid.cz – Letní fotbalový turnaj fanoušků

Chtěli byste si zahrát na letním turnaji fanklubů v dresu Arsenalu? Není nic snazšího…

Turnaj organizuje web real-madrid.cz, konkrétně admin a můj kamarád Podvinho. Uskuteční se 12.7. od 10.00 v Praze.

Já jakožto manažer potřebuju sehnat maximálně 10 hráčů, protože se bude hrát stylem 4+1, tak abychom mohli střídat hráče.

Výjimaje našeho mužstva se turnaje zúčastní několik týmů fandů Valencie a Realu Madrid.

Turnaj se bude konat v Praze, konkrétně na Hřišti na Františku. ZDE je webová adresa sportoviště, pro ty, kteří by nevěděli, jak přesně se tam dostat, je k zde i mapka. Hřiště je uvnitř, proto doporučuji sálovky nebo turfy, HLAVNĚ NÉÉ ŠPUNTY!!!

Protože budu potřebovat POUZE 10 hráčů, uvítal bych, pokud by se mi hlásili lidi převážně z Prahy či z okolí, pokud ale někdo bude chtít dojet až z Brna nebo podobně, nebudu proti, ale musím to mít na 100% potvrzené, aby mi pak neodřekl na poslední chvíli účast.

Vážné zájemce bych poprosil, ať se přihlásí buďto v komentech, nebo na mém mailu catchup@seznam.cz či na icq 359169885, kde se domluvíme na dopravě a podobně. Rád bych měl sestavu poskládanou co nejdříve, abychom si kdyžtak mohli aspoň jednou před turnajem společně zahrát, abychom úplně nevyhořeli….

Můžu vám totiž potvrdit, že většina hráčů fanklubů Valencie a Realu je kurevsky dobrá, a většina z nich hraje fotbal na minimálně poloprofesionální úrovni.

Takže, kdo si chce zahrát velmi kvalitní fotbal na vysoké úrovni, a chce pomoci ještě více proslavit Arsenal v českých luzích a hájich, ať neváhá a ozve se!!! Čím déle budeš váhat, tím máš menší šanci, že si zahraješ…

OH TO, OH TO BE, OH TO BE A GOONER!!!