Hráči na hostování o uplynulém víkendu

Lukas Podolski – Inter Milán (9. místo v Serii A) – neděle 15. února

Lukas Podolski po dvou zápasech strávených na lavičce znovu nastoupil do základní sestavy Interu Milán a na hřišti Atalanty odehrál celé utkání. Milánský celek sice zvítězil 4:1, kmenový hráč Arsenalu si ovšem v tomto utkání nepřipsal ani gól, ani asistenci.

Dosavadní bilance na hostování: 7 utkání (6 v základní sestavě) – 500 minut: 0 branek, 1 asistence, 1 předasistence.

Carl Jenkinson – West Ham United (8. místo v Premier League) – sobota 14. února

Carl Jenkinson nechyběl v sobotním pohárovém utkání proti West Brom. Jeho tým si však ze hřiště soupeře odvezl debakl 0:4.

Dosavadní bilance na hostování: 24 utkání (21 v základní sestavě) – 1979 minut: 1 žlutá karta, 2 asistence.

Yaya Sanogo – Crystal Palace (13. místo v Premier League – sobota 14. února

Yaya Sanogo kvůli zranění (staré známé ,,hamstring“) nezasáhl do utkání s Liverpoolem. Crystal Palace doma prohrál 1:2.

Dosavadní bilance na hostování: 5 utkání (4 v základní sestavě) – 295 minut: 1 gól, 1 asistence.

Joel Campbell – Villarreal (6. Primera Division)  – neděle 15. února

Joel Campbell poprvé za Villarreal odehrál celých 90 minut. Ani jeho přítomnost na hřišti však Villarrealu nepomohla. V 82. minutě navíc obdržel žlutou kartu za nesportovní chování. Žlutá ponorka prohrála na Rayu Vallecanu 0:2.

Dosavadní bilance na hostování: 3 utkání (všechny v základní sestavě) – 211 minut: 0 branek. 0 asistencí.

Wellington – Almeria (16. Primera Division) – pátek 13. února

Wellington Silva nastoupil v základní sestavě Almerie a na hřišti pobyl 80 minut. Almeria s Realem Sociedad remízovala 2:2.

Dosavadní bilance hostování: 21 utkání (17 v základní sestavě) – 1378 minut: 0 branek, 4 asistence

Ryo Miyaichi – Twente (8. místo v Eredivsie) – neděle 15. února

Ryo Miyachi znovu zůstal pouze na lavičce náhradníků. Twente zajíždělo do Amsterdam Areny, kde prohrálo 2:4.

Dosavadní bilance na hostování: 8 utkání (5 v základní sestavě) – 362 minut: 0 branek, 0 asistencí.

Jon Toral – Brentford (7. místo v Championship) – sobota 14. února

Jon Toral přišel na hřiště v 59. minutě za stavu 0:2, jeho celek obdržel poté v utkání ještě jednu branku. Brentford na Charltonu prohrál 0:3.

Dosavadní bilance na hostování: 24 utkání (8 utkání v základní sestavě) – 828 minut: 2 góly, 2 asistence.

Matt Macey – Accrington Stanley (14. místo League Two) – sobota 14. února

Matt Macey zůstal jen na lavičce náhradníků. Accrington Stanley prohrál se Southend United 1:2.

Dosavadní bilance na hostování: 3 odchytaná utkání: 10 inkasovaných branek

Josh Vickers – Concord Rangers (10. místo Conference South)  – sobota 14. února

Josh Vickers odchytal za Concord Rangers další zápas a vychytanou nulou pomohl svému týmu k bezbrankové remíze proti Boreham Wood.

Jack Jebb  – Stevenage (9. místo v League Two) – sobota 14. února

Jack Jebb nebyl ani na lavičce náhradníků Stevenagu. Stevenage vyhráli proti Hartlepoolu United 3:1.