Hill-Wood o nové smlouvě pro Wengera

 Předseda Arsenalu Peter Hill-Wood věří, že i přes odchod Thierry Henryho podepíše Arsene Wenger novou smlouvu. Francouzký útočník svůj přestup do Barcelony omlouval především odchodem Davida Deina a nejistou budoucnosti Arsene Wengera. Což Hill-Woodovi připadá pouze jako vymluva.

Wengerovi končí po příští sezoně smlouva a jednání zatím nezačala probíhat. Objevili se i spekulace jakou nabídku smlouvy vedení Arsenalu Wengerovi nabídne. V nové vylepšené smlouvě je zvýšení platu o 25 tis. liber týdně, Wenger by mohl ukončit smlouvu dle libosti a v letním přestupním termínu by dostal 30 mil. na posily.

" Nedělám si hlavu co řekl Thierry ohledně svého odchodu, ale zda to ovlivnilo jeho rozhodnutí na to si budeme muset počkat."

" Nemyslím si, že odchod Thierry Henryho a situace kolem nové Wengerove smlouvy jsou v nějaké spojitosti. To byla jenom výmluva."

" Věřím, že Arsene svou smlouvu prodlouží, ale v této chvíli můžu pouze doufat. Nemám vůbec ponětí o tom, jak se rozhodne. Jestli odejde, nebo bude chtít i nadále pokračovat . Není tajemstvím, že naši prioritou je podpis jeho nové smlouvy."

" Neprojednávali jsme s Arsenem žádné detaily nového kontraktu. Počkáme a uvidíme co bude chtít. Jestli se vyjádři optimisticky můžeme zasednout ke stolu a jednat o další případné spolupráci."

Předseda Hill-Wood i naznačil, že Arsenal chce v letním přestupním termínu získát ještě jednoho nebo dva hráče. Konkrétní jména si však nechal pro sebe.

/ Skysport /