Hleb není spokojený s koncem sezóny

Alexandr Hleb prohlásil, že není vůbec spokojený s koncem sezóny, a to především proto, že tým Gunners nakonec nevyhrál žádnou trofej, i přesto, že značnou část právě uplynulého ročníku Premier League stál v jejím čele.
Běloruský internacionál, o jehož možném letním odchodu z Arsenalu se hodně hlasitě spekuluje už nějaký ten pátek, řekl, že vyhrávání trofejí je pro něj tou nejdůležitější věcí v jeho kariéře.

 

Hleb uvedl: „Trofeje jsou tou nejpodstatnější věcí. Můžete hrát opravdu krásný fotbal, možná i ten nejkrásnější, ale na konci kariéry se zeptáte sám sebe – co jsem dokázal vyhrát?

 

I pro mě je vyhrávání trofejí tou nejdůležitější věcí. Hodinové ručičky zběsile utíkají vpřed, ale trofej stále nikde. Je to pro mě velmi složité.

 

V průběhu tohoto ročníku jsem nabyl přesvědčení, že na konci sezóny budu v ruce držet dvě trofeje, ale jak jsem řekl, všechno nakonec dopadlo nejhůř, jak mohlo.

 

Nechápu, co se stalo. Najednou bylo všechno pryč. Je to samozřejmě obrovské škoda, protože se zdálo, že všechno se vyvíjí tím správným směrem.

 

Myslím si, že já jsem hrál docela dobře, ale mohlo to být samozřejmě lepší. Jsem se sebou spokojený. Samozřejmě ale nejsem spokojený s koncem sezóny.“

 

/arsenal-mania/