Hleb popírá zprávy o svém údajném odchodu

Záložník Arsenalu, Alexandr Hleb, popřel prohlášení o tom, že by chtěl v létě opustit Emirates Stadium.

O Hlebovi se v posledních dnech mluví čím dál tím více jako o dalším v létě odcházejícím hráči z týmu Gunners, a to především díky prohlášení jeho agenta Niki Spilevskiho, který uvedl, že jeho klient chce v létě opustit Emirates Stadium.

 

Nicméně, běloruský internacionál konečně vydal oficiální prohlášení, v němž zaprvé dementuje zprávy o tom, že by chtěl odejít, a zadruhé připomíná, že má v Arsenalu stále ještě platnou dvouletou smlouvu.

 

Hleb potvrdil svou lásku k Arsenalu, a prohlásil, že velmi respektuje manažera londýnského klubu, Arsené Wengera, za vše, co ho naučil.

 

Hleb řekl před přátelským zápasem běloruského národního týmu s Německem: „V Arsenalu mám smlouvu do roku 2010, a nyní mám v hlavě pouze zápas proti Německu.

 

V novinách jsem se dozvěděl, že prý jsem řekl, že chci opustit Arsenal, ale vůbec nevím, kdo to mohl napsat. Je to nesmysl.

 

Také jsem si přečetl, že prý chci odejít, protože Arsenal delší dobu nic nevyhrál, ale to je také nesmysl.

 

Ale já už se k tomuto tématu vážně nechci moc vyjadřovat, protože už zde není nic moc, co bych mohl říct, protože klub pro mě opravdu moc znamená.

 

Naučil jsem se toho opravdu hodně od pana Wengera. Tento člověk mi vždy věřil a podporoval mě, a dal mi šanci hrát za Arsenal. Z těchto důvodů bych nikdy nebyl schopen říct nic negativního o Arsenalu.

 

Kdybych někdy odešel, pak rozhodně do klubu mimo Anglii, protože Arsenal je a navždy bude jediným klubem, za který zde budu chtít kdy hrát.“

 

/skysports/