Hodnocení hráčů: Bolton – Arsenal

alt
Známky za dnešní zápas

Almunia: 7 Dnes podržel. Jeden z jeho nejlepších výkonů za sezonu. Bez problémů stahoval míče z centrů, a zastavil nebezpečné pokusy zpoza vápna. Změna barvy účesu asi pomohla, ale jeho odkopy, výkopy a výhozy stále hraničí s tragédií.

Sagna: 6 Dnes slabší oproti v minulým zápasům. Centry lítaly nepřesně, ale i přesto solidní výkon na který se dá spolehnout. Dnes taky nevhazoval žádný out, nevím jestli si toho někdo taky všiml. Hlavně ať se nám Le Bac nezraní, momentálně nevím, kdo by ho nahradil.

Gallas: 6,5: William dnes bojoval, ale občas docela zachyboval či zazmatkoval. Není to úplně to, co předváděl nazačátku sezony. Přesto je to stále lepší, než výkony z té minulé. Dnes ve stínu svého partnera z obrany. Snad se nezalekl Sola v kabině

Vermaelen: 8 MOTM Starý dobrý Thomas. Daviese dnes strčil do kapsy, lítal do útoku, kde si jako stoper stačil zapsat offside. To jsem už hodně dlouho neviděl. Postavil se k přímáku, který měl gólové parametry. Vzadu jistý tak, jak ho známe.

Traoré: 3,5
Nejlepší hráč Boltonu. Perfektně kombinoval s Leem na pravém křídle a společně se dostávali do šancí. Svým výkonem mu také poskytl dostatek místa pro nebezpečné centry do vápna, které mohly stát body. Po začátečních slibných výkonech se ve dvou zápasech moc neukázal, ještě že už je Gael zpět.

Eastmond: 6 Na jeho debut v základu jsem měl z jeho výkonu velmi příjemný pocit. Zezačátku šla vidět nervozita, ale v průběhu hry se zabydlel a dokonce vytasil pár výborných defenzivních zákroků. Dnes se sebou může být spokojený.

Diaby 7: Dnes nešel vidět tolik jak jsme zvyklí, ale o to víc přidal k defenzivní činnosti. Jeho zlepšení zdá se není, bohudík ,jen krátkodobého charakteru.

Fabregas: 8
Vynikající návrat po zranění. Uvedl se gólem, potvrdil životní formu a také to, že náš výkon na jeho přítomnosti závisí více, než bychom chtěli. Dostal dnes pořádně naloženo, a raději nebudu říkat, jaké nadávky z mých úst putovaly na Taylorovo jméno. Řekněte, kdo si nepřeje, aby na konci sezony zvednul pohár právě on?

Rosický: 6,5 Nevím zda to přišlo jen mě, ale Rosa svůj výkon zvednul oproti minulým zápasům tak o 30%. Přidal skluzy a defenzivní zákroky. Stále je to však jen stín toho, co předváděl v sezoně 07/08 a pochybuju, jestli se na tu samou úroveň někdy dostane. Pokud však bude pokračovat v tom, co dnes načal a zkusí na sobě zamakat, může se té úrovni přiblížit.

Eduardo: 7
Eduardo už nestřílí góly, ale připravuje je. Nebo obojí. Dnes dvě asistence a už poznávám toho starého strikera, v nejlepších dobách. Na to, že více než rok nehrál fotbal je to slušné, nemyslíte? Fanoušci ho stále milují a mají proč. Svými výkony nám k bodům vydatně pomáhá, byť do není zas až  tak moc vidět.

Arshavin: 6 Vzpomínáte, když na konci sezony prohlašoval: Tohle byla jen demoverze? Je to naprosto naopak. Andrej se k výkonům z minulé sezony zatím nepříblížil. Doufejme, že se to zlepší.

Střídající:

Merida: 7 Tomuto střídání jsem se hodně divil, ale jsem rád, že jsem se zmýlil. Dnes diametrálně odlišný výkon oproti WHU. Pokud chce předvádět tohle, odcházet by nemusel.

Clichy: 6 Tahle výměna mi taky nešla do hlavy. Poté jsem to ale pochopil. Wenger očividně viděl, že Traoré dostává na svém postu dost na frak, a tak před něj hodil Clichyho aby mu pomohl defenzivně a zdvojoval s ním Leeho. Myslím, že příští zápas je už Clichy v základu.

Vela: Nehodnocen

Dnešní zápas mě před výkopem strašil, ale nakonec jsme ho zvládli lépe než jsem čekal. Nemusím říkat, že je před námi měsíc, které určí zbytek naší sezony. Pokud ale vyhrajeme středeční zápas, budeme v čele. Chtěli byste to vidět stejně tak rádi jako já?